Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 4IT Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 200 lok. 315, 02-486, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2016, poz. 922 z późniejszymi zmianami)”
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rekrutacji IT

4IT SOLUTIONS sp. z o.o.

  • ważna jeszcze 13 dni
    do: 05 lis 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Aleje Jerozolimskie 200

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne z branży IT

  • Kontakt e-mail oraz telefoniczny z kandydatami

  • Weryfikacja i selekcja nadesłanych aplikacji

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z kandydatami

  • Udział w rozwoju wewnętrznych narzędzi i procesów oraz realizowanie bieżących działań poprawiających efektywność rekrutacji

  • Tworzenie oraz publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych

Nasze wymagania

  • Zainteresowanie obszarem HR oraz branżą IT

  • Wysoki poziomu zaangażowania i pozytywnej energii

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i łatwość w budowaniu relacji

  • Kreatywność i duża inicjatywa w działaniu i poszukiwaniu niestandardowych rozwiązań

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji

  • Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze

  • Możliwość pracy hybrydowej (częściowo zdalnej)

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Kilka możliwych ścieżek rozwoju (m.in. Konsultant 360, Senior Rekruter, Team Leader)

  • Narzędzia niezbędne do pracy (przypisane konto rekruterskie LinkedIn)

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Elastyczne godziny pracy

  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju

  • Dowolną formę współpracy

  • Bezpłatny parking

  • Telefon służbowy

  • Dodatkowe premie i bonusy

O nas

Dostarczamy najwyższej jakości usługi:

Rozwoju oprogramowania,

Projektowania oraz wdrażania infrastruktury informatycznej,

Utrzymaniowe ( Managed Services),

Outsourcing specjalistów IT

Rekrutacja specjalistów IT

Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam tworzyć dedykowane rozwiązania, aby skutecznie rekrutować najlepszych specjalistów oraz realizować złożone projekty informatyczne dla naszych międzynarodowych Partnerów.

W związku z dynamicznym rozwojem naszego zespołu aktualnie poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko: