Logo Pracuj.pl

Rekruter IT

BIGRAM S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

Cześć, nazywam się Jola Drogowska i buduję Dział rekrutacji It w doświadczonej firmie rekrutacyjnej Bigram. Masz okazję zostać pierwszym rekruterem It na naszym pokładzie.

Nasi rekruterzy:

• szukają najlepszych kandydatów i oceniają ich kompetencje,

• dbają o relacje z naszymi klientami i nawiązują współpracę z kolejnymi.

Jednak Twój zakres obowiązków dopasujemy do Twojego doświadczenia i umiejętności. Odkryjemy Twoje talenty i już od początku zaplanujemy Twoją ścieżkę kariery.

Nasze wymagania

Nie dbamy o Twój wiek i pochodzenie. Dbamy o wzajemny szacunek, rozwój i współpracę. W osiąganiu celów pomogą Ci:

• swobodna komunikacja w języku polskim i angielskim,

• przyjaźń z Internetem i pakietem Microsoft Office,

• zainteresowanie światem It i nowymi technologiami.

To oferujemy

Gwarantowane wynagrodzenie podstawowe, szkolenia wstępne i opieka starszego stażem kolegi zapewnią Ci poczucie bezpieczeństwa. Ambitne i realne cele, jasne zasady fair play, nowe wyzwania i premie zależne od wyników nie pozwolą Ci się z nami nudzić. Wybierz przycisk aplikuj i daj nam szansę poznania się w realnym świecie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • owoce
  • spotkania integracyjne

Od ponad 27 lat BIGRAM z sukcesem realizuje projekty rekrutacyjne i doradcze. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska menadżerskie oraz specjalistyczne. Nasze oddziały znajdują się w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu.

Aktualne oferty pracodawcy
JD/RIT/0622

Rekruter IT, Warszawa