Oferta pracy

Rekruter IT

Eyzee S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne kompleksowe poprowadzenie procesów rekrutacyjnych end to end na stanowiska IT

  • pozyskiwanie niezbędnych informacji od Hiring Managerów o profilu kandydata by wspólnie realizować potrzeby rekrutacyjne

  • skuteczne pozyskiwanie kandydatów metodą direct search

  • budowanie pozytywnych relacji z kandydatami i dbanie o candidate experience

  • realizowanie działań EB we współpracy z PR

Nasze wymagania

  • min. 2 lat doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych w branży IT

  • znajomość technik sourcing'u kandydatów

  • dokładność i skrupulatność w realizacji zadań

  • łatwość w nawiązywaniu relacji i skuteczna komunikacja z innymi

  • znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym

  • rozumienie projektów i stanowisk z obszaru IT

  • pozytywne nastawienie i duża energia do działania

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie, proponujemy umowę UoP lub B2B - Ty decydujesz!

  • wynagrodzenie stosowne do doświadczenia

  • niezbędne narzędzia pracy, w tym służbowy laptop

  • możliwość poszerzenia kompetencji na szkoleniach w ramach Akademii Eyzee

  • elastyczne godziny pracy i możliwość 100% pracy zdalnej, ale jak chcesz możesz pracować hybrydowo lub całkowicie z biura - Twój wybór

  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej

  • dostęp do sportowej karty Multisport

  • zapewniamy budżety na szkolenia merytoryczne, rozwijamy umiejętności miękkie, uczymy się angielskiego

  • spotkania integracyjne i akcje motywacyjne

  • ….a przede wszystkim świetną i przyjazną atmosferę pracy w firmie, w której jest 98% zadowolonych współpracowników!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • program rekomendacji pracowników

Eyzee S.A.

Jesteśmy polską dynamicznie rozwijającą się firmą doradczą, specjalizującą się w realizacji złożonych projektów informatycznych oraz doradczych dla firm z sektora finansowego, telekomunikacyjnego i publicznego. Stanowimy zgrany zespół konsultantów z wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu i utrzymywaniu rozwiązań.

Stworzyliśmy markę, która jest synonimem wysokiej jakości świadczonych usług, profesjonalizmu, ale także, co jest dla nas równie ważne, miłej atmosfery pracy i współpracy. Możemy się pochwalić portfelem kilkudziesięciu klientów. Naszym celem jest utrzymanie dobrej marki przy jednoczesnym dalszym rozwoju i realizacji innowacyjnych projektów.

W Eyzee nie tylko tworzymy przyjazne miejsce pracy, ale jasno wytyczamy ścieżki rozwoju i realizujemy projekty dla największych organizacji. Dynamicznie rekrutujemy, jesteśmy ambitni, dlatego do naszego zgranego zespołu szukamy skutecznego Rekrutera IT! Zależy nam na wsparciu w pozyskiwaniu doświadczonych developerów, nastawionych na jakość wykonywanych zadań, transparentność oraz wymianę wiedzy

Z nami przyspieszysz rozwój swojej kariery!

Przewiń do profilu firmy