Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Rekruter IT

PERK sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Żurawia 43

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Rekrutacja end-to-end specjalistów do prowadzenia kursów stacjonarnych oraz online z tematyki IT (głównie cyberbezpieczeństwo), ale także z biznesu i edukacji

  • Rekrutacja pracowników full-time do zespołu

  • Prowadzenie bazy kandydatów

  • Wsparcie rozwojowych i strategicznych działań HR

  • Udział w projektach rozwijających organizację

  • Współpraca z członkami zespołu

  • Wykonywanie innych czynności niezbędnych do poprawnej realizacji zadań w miarę rozwoju stanowiska

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku rekrutera

  • Znajomość lub zainteresowanie rynkiem IT

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie, psychologia, socjologia, ekonomia lub pochodne)

  • Komunikatywna znajomości języka angielskiego

  • Motywacja, determinacja i zorientowanie na realizację założonych celów

  • Wysokie zdolności komunikacyjne, negocjacyjne i interpersonalne

  • Mile widziane doświadczenie w pozyskiwaniu kandydatów z obszaru IT

  • Mile widziana znajomość narzędzi LinkedIn i Google Sheets

To oferujemy

  • Wynagrodzenie stałe + premie miesięczne i kwartalne

  • Pracę w ścisłym centrum Warszawy

  • Grupowe zajęcia z języka angielskiego, a także indywidualne spotkania z native speakerem

  • Pracę częściowo w języku angielskim, dzięki której utrzymasz biegłość języka

  • Dostęp do naszych szkoleń i kursów

  • Niespotykaną atmosferę pracy w kreatywnym, młodym zespole :)

  • Szansę nauki zagadnień z obszaru IT poprzez opiekę mentora, kursy i spotkania branżowe

O nas

PERK Sp. z o. o. jest przedsiębiorstwem organizującym kursy stacjonarne i online z zakresu IT (głównie z cyberbezpieczeństwo), biznesu i edukacji, wdrażając nowe technologie i metody kształcenia na rynku szkoleniowym. Pośród naszych kluczowych klientów znajduje się wiele instytucji państwowych i jednostek rządowych - agencje wojskowe, policja oraz uniwersytety. Ceniąc międzynarodową współpracę, współpracujemy z wieloma zagranicznymi specjalistami.