Logo Pracuj.pl

Rekruter IT

Grupa Inter CarsO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie projektów rekrutacyjnych end to end na stanowiska z obszaru IT
  • planowanie i wdrażanie rozwiązań rekrutacyjnych
  • poszukiwanie kandydatów z wykorzystaniem różnorodnych metod np. wyszukiwanie bezpośrednie, publikacje ofert pracy, jesteśmy otwarci na Twoje pomysły
  • przygotowywanie Managerów do procesów rekrutacji
  • współpraca z HR Biznes Partnerami w zakresie realizowanych projektów rekrutacyjnych
  • budowanie pozytywnych relacji z kandydatami
  • wsparcie w realizacji różnorodnych projektów HR-owych

Nasze wymagania

  • przede wszystkim lubisz pracę w obszarze rekrutacji
  • posiadasz rok i więcej doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych (m.in. z obszaru IT)
  • sprawnie korzystasz z narzędzi rekrutacyjnych (np. LN)
  • posiadasz łatwość w nawiązywaniu kontaktów i cenisz pracę z ludźmi
  • szukasz stabilnej pracy w zgranym, pozytywnym zespole, który z roku na rok się powiększa
  • znasz język angielski

To oferujemy

  • stabilną pracę w firmie, która jest liderem w Europie Środkowo-Wschodniej i nr 7 na Świecie w obszarze części zamiennych do samochodów osobowych
  • pracę w zgranym zespole - wspieramy się wzajemnie i dzielimy wiedzą
  • efektywny onboarding oraz wdrożenie w obowiązki
  • pracę hybrydową (3 dni z biura - 2 dni z domu; 2 dni z biura - 3 dni z domu)
  • samodzielność w działaniu oraz możliwość realizacji własnych pomysłów
  • możliwość dostosowania lokalizacji pracy - nasze biura znajdują się w okolicach metra Młociny oraz w Cząstkowie Mazowieckim (niedaleko Łomianek).
  • zniżkę na części w filiach należących do grupy Inter Cars S.A.
  • szkolenia językowe oraz kompetencyjne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Nasz zespół HR nieustannie się powiększa. Aktualnie z zapałem szukamy pozytywnej osoby, gotowej na wyzwania w obszarze rekrutacji IT.

Jeśli prowadzenie rekrutacji, sourcing na LN to jest to co lubisz robić; Szukasz pracy w fajnym, zgranym zespole, w firmie, w której będziesz mógł się rozwijać...

To aplikuj i dołącz do nas :-)

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Nasze firmowe wartości to Pasja i zaangażowanie, Partnerstwo, Wiarygodność, Lojalność, oraz Przywództwo przez przykład. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.intercars.eu skąd dowiesz się znacznie więcej o naszej działalności.

Rekruter IT, Warszawa