Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Rekruter IT

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-01-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    OPEN SERVICES sp. z o.o.

    Rekruter IT

    Miejsce pracy: Warszawa

    OPEN Services Sp. z o.o. szuka zdolnych rekruterów 180°, którzy chcą mieć realny wpływ na przyszły kształt firmy.

    Obowiązki:

    • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych dla klientów w kraju i za granicą.
    • Aktywne prowadzenie searchingu kandydatów.
    • Przeprowadzanie interview z kandydatami.
    • Tworzenie raportów rekrutacyjnych dla klientów.

    Wymagamy:

    • Płynna znajomość jęz. polskiego i bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego.
    • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
    • Sumienność i pozytywnego podejścia do pracy:)

    Oferujemy:

    • Pracujemy w przestrzeniach BOBO Coworking
    • Oferujemy ruchomy czas pracy, możesz wybrać godziny pracy, które najlepiej będą Ci pasowały. (40h tygodniowo).
    • Możliwość zdalnej pracy (2 dni w miesiącu - większa ilość dni uzgadniana indywidualnie).
    • Oferujemy umowę o pracę, dla zainteresowanych również inne formy zatrudnienia, wynagrodzenie stałe podstawowe.
    • Bardzo atrakcyjny bonus, za zamknięcia projektów.
    • Swobodna i przyjazna atmosfera pracy.
    • Międzynarodowy klimat.
    • Rozwój zawodowy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę ​OPEN Services SP z o.o. z siedzibą w Katowicach (dalej „Pracodawca”), na przetwarzanie danych osobowych podanych przez mnie dobrowolnie, które wykraczają poza katalog danych, jakich Pracodawca może ode mnie żądać na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych właściwych ustaw, w celu zatrudnienia. Zostałem poinformowany, że mam możliwość odwołania udzielonej zgody w każdym czasie, ale wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.