Rekruter IT

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.09.2018
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 19.10.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Cryptomage Services Sp. z o.o.

    Cryptomage SA jest nowoczesną firmą informatyczną, świadczącą usługi w zakresie cyberbezpieczeństwa oraz realizującą projekty IT. Obecnie prowadzimy ambitny projekt badawczo-rozwojowy z zakresu bezpieczeństwa IT. Kładziemy duży nacisk na kompetencje techniczne oraz biznesowe zespołu. Zatrudniamy zespół kilkunastu doświadczonych naukowców, programistów oraz analityków. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Rekruter IT

    Miejsce pracy: Warszawa

    OPIS STANOWISKA:

    • Samodzielnie prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska IT
    • Aktywne poszukiwanie kandydatów
    • Przeprowadzanie wstępnych rozmów telefonicznych z kandydatami
    • Prowadzenie spotkań rekrutacyjnych
    • Zadania związane z procesem zatrudnienia pracownika
    • Współpraca z innymi działami firmy

    WYMAGANIA:

    • Min. 1 rok doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska IT
    • Znajomość zagadnień związanych z Prawem Pracy
    • Zainteresowanie obszarem HR oraz branżą IT
    • Znajomość pakietu MS Office
    • Dobra organizacja pracy

    OFERUJEMY:

    • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie
    • Możliwość rozwoju w ramach struktury firmy
    • Pracę w sprawnym zespole i w miłej atmosferze
    • Współpracę z kadrą naukową i możliwość rozwijania własnych pomysłów
    • Dogodną lokalizację

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy Cryptomage SA z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Rzeźnicza 28-31 w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.