Oferta pracy

Rekruter IT

apreel Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linkedin

  • Microsoft Excel

  • Microsoft Word

O projekcie

Jeżeli chcesz pracować w stabilnej firmie i w luźnej, ale profesjonalnej atmosferze prowadzić rekrutacje dla naszych klientów – zapraszamy!

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych end2end dla klientów zewnętrznych oraz do projektów wewnętrznych apreel,

  • Aktywne wyszukiwanie kandydatów (branża IT),

  • Prowadzenie spotkań rekrutacyjnych (obecnie odbywają się zdalnie),

  • Ścisła współpraca z managerami przy realizacji powierzonych projektów rekrutacyjnych,

  • Negocjacje i finalizowanie umów,

  • Dbanie o najwyższą jakość procesów rekrutacyjnych,

  • Przekazywanie informacji zwrotnej wszystkim kandydatom zaangażowanym w procesy, za które będziesz odpowiedzialna/y.

Nasze wymagania

  • Min. 2-3 lata doświadczenia w obszarze rekrutacji na stanowiska IT,

  • Umiejętności docierania do biernych kandydatów,

  • Samodzielności,

  • Otwartości w komunikacji z kandydatami,

  • Umiejętności pracy w dynamicznym środowisku,

  • Dobrej organizacji pracy,

  • Dobrej znajomości języka angielskiego,

  • Poczucia humoru.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,

  • Możliwość wykupienia prywatnej opieki medycznej, karty Multisport oraz przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie,

  • Jasny i atrakcyjny system premiowy, umożliwiający osiąganie premii co miesiąc,

  • Praca w biurze, w którym będziesz się czuć jak w domu.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy