Oferta pracy

Rekruter IT

dm-drogerie markt sp. z o.o.

  • Jaworska 13, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Робота для іноземців
    без польської

Jaworska 13

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w budowaniu naszego oddziału w Polsce poprzez aktywne poszukiwanie i rekrutację specjalistów IT

  • Współpraca z kolegami, aby stworzyć najlepsze doświadczenie kandydata i zapewnić je naszym kandydatom

  • Konsultowanie się z naszymi menedżerami ds. rekrutacji i kierowanie całym procesem rekrutacji na stanowiska w sektorze IT

  • Ścisła współpraca z ekspertami ds. employer brandingu nad naszą strategią employer brandingową i marketingową

  • Zarządzanie portfolio agencji rekrutacyjnych i portali pracy

  • Tworzenie i optymalizacja ogłoszeń o pracę oraz ich publikacja w odpowiednich kanałach rekrutacyjnych

  • Analiza i rozumienie obecnego rynku pracy w sektorze IT. Opracowanie konkretnych działań na tej podstawie

  • Tworzenie zestawu raportów i danych liczbowych, które zapewniają nam przejrzystość w zakresie naszych działań i sukcesów

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia jako rekruter IT z naciskiem na aktywną rekrutację programistów

  • Uczestniczenie w całym procesie rekrutacyjnym

  • Gruntowna znajomość polskiego rynku pracy w sektorze IT oraz kanałów rekrutacyjnych

  • Doświadczenie marketingowe

  • Doświadczenie w definiowaniu i optymalizacji procesów

  • Polski native speaker z dobrą znajomością języka angielskiego (B2). Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność pracy w zespole, zorientowanie na jakość i klienta

  • Przedsiębiorcza mentalność

To oferujemy

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony po 3-miesięcznym okresie próbnym

  • Płaska struktura organizacyjna z dużym zaufaniem do osobistej odpowiedzialności i podejmowaniem szybkich procesów decyzyjnych

  • Nowoczesny notebook i telefon Apple iPhone lub Samsung Galaxy

  • Regularne możliwości szkolenia

  • Elastyczne godziny pracy pozwalające na połączenie życia osobistego i zawodowego

  • Praca zdalna i nowoczesne biuro we Wrocławiu

  • Międzynarodowe środowisko

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • Weitere Vorteile sind in Vorbereitung

W grupie dm jesteśmy ekspertami w zakresie technologii. Aby umożliwić, wesprzeć i wzbogacić naszą działalność, tworzymy i obsługujemy nowoczesne rozwiązania informatyczne. Zatrudniając ponad 900 osób i stale się rozwijając, chcemy dostarczać najlepsze rozwiązania dla naszych klientów.

Zapewniamy wspaniałą kulturę organizacyjną firmy, która wspiera samoorganizację, naukę i rozwój własny oraz innych. Działamy szybko i myślimy długofalowo we wszystkim, co robimy.

Bądź częścią prężnie rozwijającej się międzynarodowej grupy ludzi, którzy chcą coś zmienić i pomóc w budowaniu naszych pierwszych zespołów technicznych w Polsce!

Przewiń do profilu firmy