Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Rekruter/ka IT

Acxiom Global Service Center Polska sp. z o. oO firmie

Acxiom Global Service Center Polska sp. z o. o

aleja Grunwaldzka 472b

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • boolean search

  • direct search

  • IT sourcing

Mile widziane

  • Workday

System operacyjny

O projekcie

Wiosna to czas, kiedy zawsze wszystko budzi się do życia, jednak musimy przyznać, że aż takiego urodzaju otwarć się nie spodziewaliśmy. W związku z tym szukamy dodatkowego Rekrutera/Rekruterki IT, który/a przy wsparciu całego działu HR pomoże nam poradzić sobie z obecnym nawarstwieniem obowiązków.

Przeszkolimy Cię ze wszystkiego, co będzie Ci u nas potrzebne, ale chcemy, żebyś był/a samodzielną osobą, która szybko przejmie proste czynności, a gdy poczujesz się pewniej, dostaniesz swoje własne projekty od początku do końca.

Jeśli lubisz ludzi, wiesz, że są różni i trzeba do nich w różny sposób podchodzić, oraz czujesz się swobodnie w telefonicznych rozmowach z kandydatami do pracy (również w języku angielskim), jesteśmy miejscem dla Ciebie.

W zamian dostaniesz swobodną atmosferę, możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie wdrożenia, oraz zdobędziesz kawał porządnego doświadczenia w rekrutowaniu w branży IT w międzynarodowym środowisku (wspieramy zespoły i leaderów z Polski, USA, UK oraz Niemiec).

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych na różne stanowiska IT (programiści, testerzy, analitycy itp.)

  • Podstawowa selekcja CV i dzielenie ich między odpowiednich Hiring Managerów

  • Docieranie do kandydatów pasywnych

  • Przeprowadzanie wstępnych rozmów rekrutacyjnych i zbieranie podstawowych informacji od kandydatów, również w języku angielskim

  • Umawianie rozmów technicznych

  • Dbanie o pozytywne doświadczenia kandydatów: informowanie o aktualnym statusie ich aplikacji, zapewnianie informacji zwrotnej

  • Wsparcie zespołu HR w bieżących działaniach

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność w wymiarze pełnego etatu, 8h dziennie, pn - pt

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum poziom B2)

  • Co najmniej 6 mcy doświadczenia w samodzielnym realizowaniu procesów rekrutacji

  • Znajomość metod i źródeł docierania do kandydatów pasywnych

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne: pozytywne podejście do ludzi, łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji

  • Umiejętność wyznaczania priorytetów i pracy pod presją czasu

  • Znajomość rynku pracy IT

  • Doświadczenie z Applicant Tracking Systems, np. Workday

  • Znajomość języka niemieckiego w dobrym stopniu (B2)

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 4

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wspieramy wydarzenia dla IT

To oferujemy

  • Umowa o pracę na czas określony (6 mcy) z możliwością przedłużenia

  • Private health care/ Life insurance

  • On-site English classes

  • Training - professional certificates, webinars, classroom trainings

  • Online access to thousands of technical ebooks (Books 24x7, Safari Books Online) and trainings (SkillsSoft)

  • Fun rooms with a pool table, darts, football table, playstation and board games

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie do prywatnej edukacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

HR phone screen

2

Technical Interview with TL and the team (Zoom)

3

Decision

Acxiom is a recognized global leader in marketing services and technology. Company was founded in 1969, headquartered in the United States with offices in Europe, Australia, New Zealand and China. Our data and technology have transformed marketing – giving our clients the power to successfully manage audiences, personalize customer experiences and create profitable customer relationships. We deliver campaigns to 127 countries in more than two dozen different languages.

Przewiń do profilu firmy