Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Rekruter/ka IT

PGS Software S.A.O firmie

PGS Software S.A.

Generała Stanisława Maczka 6

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych end-to-end

  • Dbanie o dobry candidate experience

  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z kandydatami

  • Uczestniczenie w procesie adaptacji nowych pracowników

  • Współpraca z zespołem Employer Brandingu

  • Uczestniczenie w wydarzeniach z branży IT w celach rekrutacyjnych

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w rekrutacji kandydatów z branży IT

  • Lubisz rekrutować i chcesz się dalej rozwijać w tym obszarze

  • Mówisz płynnie po polsku i angielsku (min. B2)

  • Ukończyłaś/-eś studia wyższe

  • Jesteś osobą zorientowaną na cel i konsekwentną w działaniu

  • Potrafisz samodzielnie organizować własną pracę i zarządzać sobą w czasie

  • Koncentrujesz się na rozwiązaniach a nie problemach

  • Masz pozytywne nastawienie i poczucie humoru 🙂

To oferujemy

  • Praca w przyjaznej, życzliwej atmosferze

  • Pomocny zespół – gramy do jednej bramki

  • Elastyczne godziny pracy

  • Dostęp do biblioteczki

  • Indywidualny budżet rozwojowy

  • Opieka medyczna i karta Multisport

  • Spotkania integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • pakiet relokacyjny