Oferta pracy

Rekruter(ka) IT

TestArmy GroupO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

TestArmy Group S.A. jest jedną z najszybciej rosnących firm IT we Wrocławiu. Specjalizujemy się w obszarze testowania oprogramowania: od aplikacji bankowych, przez największe polskie sklepy internetowe, aż po inteligentne szczoteczki do zębów. Naszym zadaniem jest pomoc klientom w tworzeniu bezpiecznego i funkcjonalnego produktu cyfrowego i zapobieganie sytuacjom typu „wfio”.

Działamy w obszarze 3 marek:

  • CyberForces (cyberbezpieczeństwo),
  • Testuj.pl (szkolenia dla testerów oprogramowania i dla firm)
  • TestArmy (QA oraz Wydajność i Automatyzacja)

Przez ponad 7 lat na rynku zrealizowaliśmy ponad 500 udanych projektów dla 130 klientów. Obecnie, w związku z ciągłym rozwojem firmy, poszukujemy:

Rekruter(ka) ITNumer ref.: REK/PS/0421

ZADANIA:

  • Wsparcie biznesu w realizacji projektów rekrutacyjnych, w tym aktywne poszukiwanie specjalistów na stanowiska głównie z obszaru IT (testerzy manualni, automatyczni, pentesterzy)
  • Poszukiwanie kandydatów metodami direct search, publikowanie ogłoszeń o pracę, opiniowanie kandydatów
  • Prowadzenie rozmów rekrutacyjnych
  • Wspieranie liderów w ofertowaniu i budowaniu relacji z kandydatami - Współtworzenie z marketingiem strategii rekrutacyjnych
  • Zarządzanie bazą kandydatów (praca w programie Elevato)
  • Poszukiwanie alternatywnych rozwiązań i narzędzi rekrutacyjnych

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze rekrutacji na stanowiska IT
  • Znajomość narzędzi rekrutacyjnych/searchowych sprawdzających się w branży IT
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Umiejętność współpracy z biznesem
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Samodzielność w działaniu
  • Otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub B2B
  • Benefity w postaci karty Multisport oraz ubezpieczenia na życie
  • Samodzielność w działaniu oraz możliwość wypracowania standardów HRowych
  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy
  • Możliwość realizowania się w nieustrukturyzowanych jeszcze strukturach :)
  • Wyjścia/Imprezy integracyjne
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne