Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Rekruter/ka IT z j. niemieckim

Acxiom Global Service Center Polska sp. z o. o

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Język niemiecki na poziomie B2/C1

  • Język angielski na poziomie min. B2

O projekcie

Poszukujemy Rekruterki lub Rekrutera, którzy dołączą do zespołu EMEA HR. Twoim najważniejszymi zadaniami będą rekrutowanie specjalistów na rynku niemieckim i brytyjskim, oraz bliska współpraca z Leaderami oraz HR Business Partnerami z Acxiom DE oraz UK. Jeśli więc Twoją pasją są podróże, tylko na razie pandemia trzyma Cię w miejscu, każdego dnia będziesz mieć możliwość znajdywania się w różnych miejscach Europy bez oddalania się od własnego biurka 😊 Będziesz rówież ważną częścią zespołu zlokalizowanego w Polsce, otoczymy Cię opieką i wsparciem, abyś bez przeszkód mogła/mógł skupić się na swojej pracy. Jeśli swobodnie posługujesz się językami niemieckim i angielskim, wiesz, jak idealnie połączyć niemieckie uporządkowanie i brytyjskie maniery z odrobiną słowiańskiej fantazji, aby nawiązywać dobre relacje z Managerami i kandydatami, jesteśmy miejscem właśnie dla Ciebie.

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych na różne stanowiska IT (programiści, testerzy, analitycy itp.), sprzedaż, marketing, także na poziomie managera

  • Podstawowa selekcja CV i dzielenie ich między odpowiednich Hiring Managerów

  • Docieranie do kandydatów pasywnych (media społecznościowe)

  • Kontakt z zewnętrznymi agencjami rekrutacyjnymi w Niemczech i Wielkiej Brytanii

  • Przeprowadzanie wstępnych rozmów rekrutacyjnych i zbieranie podstawowych informacji od kandydatów w języku niemieckim i angielskim

  • Umawianie rozmów technicznych (przy wykorzystaniu narzędzia Zoom)

  • Dbanie o pozytywne doświadczenia kandydatów: informowanie o aktualnym statusie ich aplikacji, zapewnianie informacji zwrotnej

  • Wsparcie zespołu HR w bieżących działaniach

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w samodzielnym realizowaniu procesów rekrutacyjnych w międzynarodowym środowisku

  • Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (minimum poziom B2/C1)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum poziom B2)

  • Znajomość niemieckiego rynku pracy (najlepszych portali ogłoszeniowych, największych agencji rekrutacyjnych)

  • Wiedza na temat metod i źródeł docierania do kandydatów pasywnych

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne: pozytywne podejście do ludzi, łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji

  • Umiejętność wyznaczania priorytetów i pracy pod presją czasu

  • Skrupulatność i dbałość o szczegóły

Mile widziane

  • Doświadczenie z Applicant Tracking Systems, np. Workday

  • Znajomość podstaw niemieckiego prawa pracy

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 9

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Karta Multisport, karta Lunchowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie

  • Zdalne lekcje języka angielskiego i niemieckiego

  • Budżet na szkolenia i certyfikacje

  • Imprezy integracyjne, lekcje jogi online

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

HR phone screen

2

Technical Interview with TL and the team (Zoom)

3

Decision

Acxiom is a recognized global leader in marketing services and technology. Company was founded in 1969, headquartered in the United States with offices in Europe, Australia, New Zealand and China. Our data and technology have transformed marketing – giving our clients the power to successfully manage audiences, personalize customer experiences and create profitable customer relationships. We deliver campaigns to 127 countries in more than two dozen different languages.

Przewiń do profilu firmy

Sposób aplikowania

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim