Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Rekruter/ka

Axell Holandia Sp. z o.o.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

Jako członek naszego zespołu będziesz:

- Aktywnie pozyskiwać kandydatów do pracy dla klientów zagranicznych;

- Prowadzić procesy rekrutacyjne end-to-end;

- Budować, rozwijać oraz aktualizować bazę kandydatów, korzystając z różnorodnych źródeł;

- Blisko współpracować z siecią rekrutacyjną w Polsce, Holandii i na Węgrzech;

- Przygotowywać okresowe raporty z analizą danych dotyczących rynku pracy;

- Przeprowadzać rozmowy telefoniczne z kandydatami;

- Weryfikować umiejętności językowe kandydatów;

- Rejestrować kandydatów w systemie rekrutacyjnym oraz administracyjnym;

Nasze wymagania

Czego oczekujemy od idealnego kandydata?

-Posiadasz minimum rok doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska produkcyjne i logistyczne w agencji rekrutacyjnej lub branży pokrewnej (doświadczenie w pracy za granicą będzie dużym atutem);

- Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim;

- Jesteś uparta/y i wytrwała/y w dążeniu do osiągania wyznaczonych celów;

- Potrafisz pracować pod presją czasu;

-Samodzielnie organizujesz swoją pracę według ustalonych priorytetów i elastycznie podchodzisz do powierzonych Ci zadań;

- Chętnie podejmujesz nowe wyzwania;

- Entuzjazmu i inicjatywy w działaniu;

- Chęci stania się częścią zgranego i wspierającego się zespołu;

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w pracy jako headhunter;

To oferujemy

Co zyskasz dołączając do naszego teamu?

- Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia swoich kompetencji w międzynarodowej

Agencji Pracy;

- Dużą samodzielność w działaniu;

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

- Dofinansowanie wypoczynku;

- Ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach;

- Niezbędne narzędzia pracy (Laptop, Telefon itp.);

- Możliwość pracy hybrydowej (Zdalnie lub w biurze w Opolu);

- Pracę w dynamicznym, przyjaznym środowisku, w firmie o międzynarodowej strukturze;

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

W Axell Employment kierujemy się zasadą, że dla ludzi z pasją zawsze znajdzie sie miejsce! Jeśli znasz bardzo dobrze język angielski, masz otwarty umysł, nie boisz się wyzwań i nie dajesz się zaszufladkować to wyślij CV!

Kim jesteśmy?

Wiodącą agencją pracy, specjalizującą się w rekrutacji międzynarodowej. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu, świadczymy usługi najwyższej jakości! Główny oddział Axell Employment znajduje się w Tilburgu, mamy polskie oddziały w Gliwicach, Nowym Tomyślu i Opolu.

Przewiń do profilu firmy