Oferta pracy

Rekruter/-ka personelu opiekuńczego - praca zdalna

SUNACARE sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

SunaCare sp. z o.o. jest córką niemieckiej firmy SunaCare GmbH, która już od 8 lat pośredniczy pomiędzy niemieckimi rodzinami potrzebującymi opieki dla osoby starszej, oraz opiekunkami i opiekunami z Polski. W przeszłości, SunaCare GmbH pozyskiwała personel opiekuńczy wyłącznie poprzez współpracę z polskimi agencjami zewnętrznymi. W grudniu 2019 roku założono polską filię, aby umożliwić opiekunkom podjęcie pracy bezpośrednio przez zaufaną firmę jaka jest SunaCare.

W związku z dynamicznym rozwojem spółki szukamy doświadczonych rekruterów personelu opiekuńczego.

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie osób chętnych do pracy w opiece na terenie Niemiec
  • Pierwszy kontakt telefoniczny z kandydatami
  • Tworzenie ofert zleceń i wstawianie na portalach internetowych, forach i w mediach społecznościowych
  • Tworzenie długotrwałych relacji pomiędzy personelem opiekuńczym a SunaCare sp. z o.o.

Wymagania:

  • Doświadczenie rekrutacyjne w branży opiekuńczej
  • Doświadczenie w opiece klienta lub sprzedaży
  • Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Komunikatywność i samodzielność

Oferujemy:

  • Bezpieczeństwo zatrudnienia i wysokie zarobki dzięki wsparciu niemieckiej firmy matki z wieloletnim doświadczeniem
  • Miejsce na wdrażanie własnych pomysłów i możliwość współtworzenia nowych placówek w Polsce.
  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rosnącej firmie z dużym potencjałem na przyszłość
  • Szkolenia zagraniczne w oddziałach na terenie Niemiec

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy