Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Rekruter/-ka

Dürr Poland Sp. z o.o.

  • Radom

    Radom, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na wybrane stanowiska (tworzenie ogłoszeń, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych, komunikacja z kandydatami)

  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi w ramach realizowanych projektów rekrutacyjnych (portale internetowe, agencje pracy tymczasowej, firmy doradztwa personalnego)

  • Wspieranie działań z zakresu Employer Branding (m.in. kontakt z biurami karier, przygotowywanie i udział w wydarzeniach rekrutacyjnych tj. targi pracy, poszukiwanie alternatywnych kanałów dotarcia do kandydatów)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia)

  • 2-5 lat doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji i komunikatywność

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o uznanej światowej renomie, której produkty wykorzystywane są w najnowocześniejszych fabrykach samochodowych na świecie

  • Stanowisko w dobrze prosperującym i rozwijającym się zakładzie produkcyjnym

  • Praca w zespole w atmosferze współpracy i wsparcia

  • Przewidywany program wdrożenia i szkoleń

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Pakiet benefitów: system premiowy, pakiet sportowy, prywatna opieka medyczna, dodatki za wyjazdy w delegacje, nagrody jubileuszowe i inne

Twój kontakt:

Elżbieta Molenda

Paint and Final Assembly Systems

Human Resources

Phone +48 48 3610-177

E-Mail [email protected]

Internet www.durr.pl

Dürr Poland Sp. z o.o. wiodący producent nowoczesnych systemów transportu technologicznego mających zastosowanie głównie w przemyśle samochodowym.

Przewiń do profilu firmy