Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Rekruter

GIRPOLTRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Świętego Rocha 3

Komorniki (gm. Komorniki)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych,

  • Selekcja kandydatów na podstawie otrzymanych dokumentów,

  • Prowadzenie działań budujących wizerunek pracodawcy,

  • Prowadzenie analizy wybranych wskaźników HR, przygotowanie raportów i zestawień

  • Przeprowadzanie rozmów z wybranymi kandydatami, w tym przedstawianie, na czym polega praca w Girteka Logistics i wszystkich procesów związanych z zatrudnieniem,

  • Inicjowanie procesu zatrudnienia (zebranie danych oraz przygotowanie dokumentów niezbędnych do podpisania umowy, przekazanie informacji oraz dokumentów do kadr),

  • Raportowanie wyników pracy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako Specjalista ds. Rekrutacji,

  • Znajomość narzędzi rekrutacyjnych,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, duża samodzielność, determinacja i rzetelność,

  • Wysoki poziom motywacji wewnętrznej,

  • Dojrzałość emocjonalna i odpowiedzialność,

  • Znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B2/C1,

  • Znajomość języka polskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B2/C1.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę pełną wyzwań w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Odpowiednie narzędzia: komputer i telefon komórkowy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Otwartość na dobre pomysły,

  • Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji,

  • Dobrą atmosferę w zespole opartą na szacunku i zaufaniu,

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Jesteśmy wiodącą firmą logistyczną w Europie - dynamicznie rozwijającą się w Polsce. Inwestujemy

w zaawansowane technologie, nową flotę samochodów ciężarowych, przywództwo i ciągły rozwój zawodowy naszych pracowników, co pozwala nam osiągać nasze cele.

Jeśli chcesz stać się częścią naszego sukcesu i zdobyć unikalne doświadczenie to dołącz do naszego zespołu. Razem z nami stań się oczywistym pierwszym wyborem dla naszych klientów, naszych pracowników, naszej społeczności oraz naszych udziałowców i partnerów.

Przewiń do profilu firmy