Oferta pracy

Rekruter

Kelly Services Poland Sp. z o.o.O firmie

4 5005 700 / mies. (zal. od umowy)
  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Intensywnie się rozwijamy, aktualnie szukamy osób, które dołączą do zespołu w roli
RekruterNumer ref.: Warszawa lub zdalnie

Czy ta oferta jest dla Ciebie?

TAK! Jeśli interesuje Cię praca z ludźmi.
TAK! Jeśli jesteś osobą kreatywną.
TAK! Jeżeli trudności traktujesz jak wyzwania i nie boisz się im przeciwstawić.

Twoje Zadania:

Rekruterzy w strukturach Kelly Services to osoby, które samodzielnie prowadzą projekty rekrutacyjne w ramach swoich specjalizacji. Od kontaktu z kandydatami, po kontakt z klientem.
Jako Rekruter będziesz odpowiedzialny/odpowiedzialna za poszukiwanie kandydatów na stanowiska średniego i wyższego szczebla, wykorzystując przy tym dostępne metody i narzędzia pracy.
Do Twoich codziennych zadań będzie należało przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych, weryfikowanie umiejętności kandydatów oraz przygotowanie rekomendacji.
Niewielką część swojego czasu pracy poświęcisz na pozostałe zadania, takie jak przygotowanie ogłoszeń o pracę lub raportów.

Czego oczekujemy?

Wcześniejszego doświadczenia na stanowisku Rekrutera | Sourcera | Head Huntera. Ważne, abyś bardzo dobrze znał(a) obszar social media i potrafił z nich korzystać. Istotna jest znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym.

Co w zamian?

Wszystkim naszym Pracownikom zapewniamy stabilne warunki zatrudniania w oparciu o wybraną formę zatrudnienia. Pensja podstawowa jest uzależniona od doświadczenia i wynosi 4 500 - 5 700 zł brutto. Dodatkowo premia kwartalna oparta o wyniki. Pakiet benefitów w ramach którego otrzymasz opiekę medyczną w Medicover, możliwość skorzystania z karty sportowej. Zależy nam na rozwoju naszych Pracowników, otrzymasz więc możliwość korzystania ze szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.

Ogłoszenie archiwalne