Logo Pracuj.pl

Rekruter - Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

Polish Airports Academy Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa realizacja procesów rekrutacyjnych

  • Przygotowywanie ogłoszeń rekrutacyjnych

  • Analiza aplikacji, organizacja spotkań z kandydatami

  • Prowadzenie spotkań rekrutacyjnych z zastosowaniem adekwatnych do danej grupy stanowisk narzędzi/metod weryfikujących kompetencje

  • Organizacja programu praktyk i staży

  • Dbałość o pozytywne doświadczanie firmy przez kandydata w procesie rekrutacyjnym - Candidate Expirience

  • Angażowanie się w działania EB a szczególnie działania wizerunkowo-rekrutacyjne np. udział w targach pracy

  • Realizacja bieżących projektów HR

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na różnorodne stanowiska (mile widziane doświadczenie w wewnętrznym dziale HR lub w Agencji Rekrutacyjnej)

  • Umiejętność stosowania narzędzi rekrutacyjnych adekwatnie do profilu stanowiska

  • Umiejętność oceny predyspozycji kandydatów oraz przygotowania rekomendacji

  • Umiejętność współpracy z managerami z różnorodnych obszarów biznesowych

Mile widziane

  • Znajomość systemu ATS np. eRecruiter

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Szkolenia i programy rozwojowe

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Liczne benefity socjalne i kulturalne

  • Dofinansowanie do żłobków i przedszkoli dla dzieci Pracowników

  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • Zniżkę na produkty i usługi dostępne w strefie handlowej Lotniska Chopina

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli dla dzieci