Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Rekruter mobilny

"EZT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

4 5007 000 brutto / mies.
  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja procesów rekrutacyjnych

  • Pozyskiwanie i selekcja kandydatów poprzez bezpośrednie spotkania w terenie- rekomendowanie do zatrudnienia

  • Prowadzenie działań rekrutacyjnych w terenie, reagowanie na potrzeby organizacji

  • Redagowanie i publikowanie ofert pracy, kontakt z instytucjami rynku pracy

  • Obsługa wewnętrznego programu rekrutacyjnego

Podział czasu pracy
30%

Praca biurowa

70%

Praca w terenie i na obiektach

Nasze wymagania

  • Duża kreatywność, inwencja, samodzielność i pomysłowość w działaniu

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • Zaangażowanie i zorientowanie na sukces

  • Zdolność prowadzenia kilku procesów rekrutacyjnych równocześnie

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku warunek konieczny

  • Prawo jazdy kat. B warunek konieczny

Mile widziane

  • Doświadczenie w rekrutacji osób niepełnosprawnych

  • Znajomość branży usług czystościowych i ochrony

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Pracę w dynamicznym i koleżeńskim zespole HR

  • Dużą samodzielność w działania i decyzyjność

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia rozwijające kompetencje

  • Opiekę medyczną, pakiet ubezpieczeń na życie

  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Drogi kandydacie,

lubisz pracę z ludźmi? nie wyobrażasz sobie pracy za biurkiem? To Ciebie szukamy!

Chcemy Cię poznać - spotkaj się z nami na rozmowie rekrutacyjnej :) również on-line

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zastanawiasz się, kim jesteśmy?

EZT S.A. – dbamy o czystość i bezpieczeństwo od 1990 roku!

Pomagamy w utrzymaniu porządku oraz czystości wewnątrz budynków, a także w ich otoczeniu. Świadczymy usługi na terenie całej Polski, oferujemy zintegrowane rozwiązania pozwalające na optymalizację kosztów związanych z outsourcingiem. Elastycznie dostosowujemy się do oczekiwań i wymagań Klientów.

Przewiń do profilu firmy