Logo Pracuj.pl

Rekruter

PUR Montage-Dienstleistungs-GmbHO firmie

  • Dresden, Niemcy
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • dotarcie do kandydatów poprzez tworzenie i publikowanie ofert pracy,
  • selekcja otrzymanych aplikacji,
  • przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami do pracy w Niemczech,
  • opieka nad zatrudnionymi pracownikami.

Nasze wymagania

  • znajomość języka niemieckiego przynajmniej na poziomie B1,
  • doswiadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość branży metalurgicznej będzie dodatkowym atutem,
  • gotowość do zmiany miejsca zamieszkania (Drezno).

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • pracę od poniedziałku do piątku w biurze w centrum miasta,
  • pomoc w znalezieniu mieszkania.

PUR Montage-Dienstleistungs-GmbH

PUR-Montage-Dienstleistungs GmbH na rynku niemieckim działa od ponad 25 lat, zatrudniamy fachowców z branży metalurgicznej. Jesteśmy otwarci, elastyczni ale działamy według określonych reguł. Długoletnie doświadczenie, wyrobiona opinia u klientów - zaufanie, bezpośredni kontakt z mistrzami produkcji/spawalnikami pozwala nam na długotrwałe zatrudnienie.

Fachowość zarówno w biurze jak i na produkcji, lojalność - na tym nam zależy!

Firma PUR Montage-Dienstleistungs-GmbH z siedziba w Dreznie poszukuje osoby odpowedzialnej za wizerunek firmy w internecie.

Rekruter, Dresden, Niemcy