Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Rekruter

PUR Montage-Dienstleistungs-GmbH

  • Dresden, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • dotarcie do kandydatów poprzez tworzenie i publikowanie ofert pracy,

  • selekcja otrzymanych aplikacji,

  • przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami do pracy w Niemczech,

  • opieka nad zatrudnionymi pracownikami.

Nasze wymagania

  • znajomość języka niemieckiego przynajmniej na poziomie B1,

  • doswiadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość branży metalurgicznej będzie dodatkowym atutem,

  • gotowość do zmiany miejsca zamieszkania (Drezno).

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,

  • pracę od poniedziałku do piątku w biurze w centrum miasta,

  • pomoc w znalezieniu mieszkania.

PUR-Montage-Dienstleistungs GmbH na rynku niemieckim działa od ponad 25 lat, zatrudniamy fachowców z branży metalurgicznej. Jesteśmy otwarci, elastyczni ale działamy według określonych reguł. Długoletnie doświadczenie, wyrobiona opinia u klientów - zaufanie, bezpośredni kontakt z mistrzami produkcji/spawalnikami pozwala nam na długotrwałe zatrudnienie.

Fachowość zarówno w biurze jak i na produkcji, lojalność - na tym nam zależy!

Przewiń do profilu firmy

Firma PUR Montage-Dienstleistungs-GmbH z siedziba w Dreznie poszukuje osoby odpowedzialnej za wizerunek firmy w internecie.