Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Rekruter

PUR Montage-Dienstleistungs-GmbH

8 00010 000 brutto / mies.
  • Dresden, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • dotarcie do kandydatów poprzez tworzenie i publikowanie ofert pracy

  • selekcja otrzymanych aplikacji

  • przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami do pracy w Niemczech

  • opieka nad zatrudnionymi pracownikami

Nasze wymagania

  • znajomość języka niemieckiego przynajmniej na poziomie A1,

  • roczne doświadczenie zawodowe jako rekruter (lub inne w HR),

  • znajomość branży metalurgicznej będzie dodatkowym atutem,

  • gotowość do relokacji (Dresden)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

  • pracę od poniedziałku do piątku w biurze w centrum miasta

  • pomoc w znalezieniu mieszkania

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy

PUR Montage-Dienstleistungs-GmbH z siedziba w Dreznie to firma z branzy metalurgicznej. Zatrudniamy spawaczy/ślusarzy/Lakiernikow/Operatorow CNC.

Jesteśmy otwarci, elastyczni, ale działamy według określonych reguł. Długoletnie doświadczenie, wyrobiona opinia u klientów - zaufanie, bezpośredni kontakt z mistrzami produkcji / spawalnikami pozwala nam na długotrwałe zatrudnienie pracownikow z produkcji.

Przewiń do profilu firmy