Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Rekruter - Pośrednik pracy

FUNDACJA ROZWOJU REGIONÓWO firmie

  • Nowy Sącz, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Zadania:

  • Aktywne rekrutowanie uczestników projektów,
  • Kompletowanie dokumentacji rekrutacyjnej,
  • Organizowanie i przeprowadzenia spotkań rekrutacyjnych dla uczestników projektów,
  • Przekazywanie informacji nt. projektu i warunków uczestnictwa, rodzaju wsparcia oraz wymagań stawianych dla uczestników projektu,
  • Przyjmowanie zgłoszeń uczestnictwa w projekcie,
  • Nawiązywanie kontaktów i utrzymywanie relacji z zakładami pracy zatrudniającymi /chcącymi zatrudniać pracowników lub przyjąć stażystów na staż zawodowy,
  • Pozyskiwanie informacji o wolnych miejscach pracy, ofert pracy, ofert staży od pracodawców i udzielaniu pracodawcom informacji o kandydatach do pracy/na staż, w związku ze zgłoszoną ofertą pracy/stażu,
  • Przeprowadzenie indywidualnych rozmów z uczestnikami projektu, mających na celu zebranie niezbędnych informacji nt. oczekiwań,  predyspozycji i  kwalifikacji uczestnika projektu,
  • Pozyskiwanie i udostępnianie ofert pracy dla uczestników projektu,
  • Dobór odpowiedniej pracy dla osoby poszukującej pracy i właściwego kandydata na stanowisko pracy, odpowiadającego oczekiwaniom pracodawcy,
  • Przygotowanie odpowiednich narzędzi pracy, służących pośrednikowi pracy,
  • Prowadzenie dokumentacji podejmowanych działań na rzecz uczestnika projektu,
  • Kontakt z uczestnikami projektu, pracodawcami, ustalania harmonogramu spotkań indywidulnych, przygotowywanie zestawień, raportów,
  • Mile widziane doświadczenie w projektach i kwalifikacje związane z aktywizacją zawodową.

Wymagania:

  • Wykształcenie co najmniej średnie, preferowane jest wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy z klientem jako pośrednik pracy lub przedstawiciel handlowy lub rekruter do projektów UE, potwierdzone referencjami,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Otwartość na nowe doświadczenia i chęć uczenia się od innych ludzi,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i efektywne zarządzanie czasem,
  • Łatwość nawiązywania relacji z nowymi osobami,
  • Pewność siebie, pozytywna postawa,
  • Zdolność do pracy samodzielnej i zespołowej,
  • Obsługa programów Microsoft Office, w tym szczególnie Word oraz Excel.

Oferujemy:

  • Możliwość długofalowej współpracy,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w zespole pełnym energii i zapału,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanych kwalifikacji, zaangażowania oraz osiąganych wskaźników,
  • Możliwość rozwoju.

Ogłoszenie archiwalne