Logo Pracuj.pl

Rekruter Pracowników z językiem ukraińskim/rosyjskim

FALLWORK SP. Z O.O.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna rekrutacja obcokrajowców w języku ukraińskim / rosyjskim
  • Utrzymywanie kontaktu (mailowego/telefonicznego/bezpośredniego) z kandydatami oraz klientami na wszystkich etapach rekrutacji
  • Dbałość o dobrą organizację dokumentów rekrutacyjnych, ich kompletność i aktualność
  • Weryfikacja zakwaterowania
  • Współpraca z działem handlowym firmy – realizacja bieżących potrzeb rekrutacyjnych

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego, oraz dobra znajomość języka polskiego
  • Doświadczenie w samodzielnym pozyskiwaniu kandydatów z Ukrainy, Białorusi i Rosji lub innych ściany wschodniej
  • Znajomość procedur weryfikacji doświadczenia kandydata
  • Umiejętności legalizacji pobytu i zatrudnienia obcokrajowców na terytorium Polski
  • Doskonała organizacja własnej pracy

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie zależne od umiejętności oraz premie realizacyjne za rekrutacje oraz uznaniowe
  • Świetną atmosferę pracy, opartą na partnerskich relacjach.
  • Realną naukę nowych umiejętności
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Niezbędne narzędzia do pracy (Laptop, telefon, samochód firmowy do dyspocyji)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony towarowe
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • dofinansowanie dojazdów do pracy

FALLWORK SP. Z O.O.

FallWork Sp zo.o. (wpis do rej. nr 6231)

AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ FALLWORK OFERUJE KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA DLA PRACOWNIKÓW I PRACODAWCÓW

Jesteśmy liderem w sektorze usług personalnych w Polsce. Nasz atut to wieloletnie doświadczenie i zespół najlepszych specjalistów, którzy doskonale znają realia współczesnego rynku pracy i wiedza, jak stworzyć pakiet rozwiązań perfekcyjnie dopasowany do potrzeb i oczekiwań klienta.

Rekruter Pracowników z językiem ukraińskim/rosyjskim, Kraków