Oferta pracy

Rekruter Przedstawicieli Handlowych/Trener

Target PROO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Od lat cieszymy się zaufaniem najbardziej rozpoznawalnych, światowych marek. Tworzymy i zarządzamy strukturami sprzedaży takich firm jak: Unilever, Żywiec Zdrój, Upfield, KraftHeinz, Algida, Danone, mBank, Monnari.

Nie czekaj – dołącz do naszej drużyny i już dziś zainwestuj w rozwój swoich kompetencji.

W związku z dynamicznym rozwojem struktur centralnych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie rekrutacji na stanowiska sprzedażowe oraz rozwój pracowników. Brak doświadczenia w dziale HR nie jest przeszkodą, poszukujemy osób z wiedzą sprzedażową. Ze swej strony zapewniamy gruntowne wdrożenie.

Obowiązki

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska sprzedażowe w oparciu o nowoczesne narzędzie rekrutacyjne
  • wspólna praca z Przedstawicielami Handlowymi w terenie, ich wdrażanie i coaching
  • przeprowadzanie badania satysfakcji z pracy
  • przeprowadzanie ocen pracowniczych
  • przygotowywanie planów rozwojowych
  • tworzenie programów motywacyjnych
  • przeprowadzanie szkoleń sprzedażowych
  • realizacja działań Employer Brandingowych

Oczekujemy

  • doświadczenia w sprzedaży, na stanowiskach: Przedstawiciel Handlowy w różnych kanałach dystrybucji, Koordynatora Merchandisingu, Kierownik Regionalny, Kierownik Sklepu, Kierownik Restauracji
  • czynnego prawa jazdy kat. B i gotowości do wyjazdów służbowych (2 -3 dni w tygodniu)
  • rozwiniętych umiejętności sprzedażowych
  • zorientowania na cel i realizacje zadań
  • komunikatywności i umiejętności budowania relacji
  • dobrej organizacji pracy
  • pozytywnego nastawienia do realizacji zadań i nowych wyzwań
  • kreatywności i inicjatywy w działaniu
  • zaangażowania i sumienności
  • dobrej znajomości pakietu MS Office, w tym programu Excel

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samochód służbowy
  • Niezbędne narzędzia pracy (tablet, laptop, telefon)
  • Pakiet medyczny Luxmed
  • Dofinansowanie karnetu sportowego
Jesteśmy otwarci na osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV
klikając w przycisk "Aplikuj”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy