Oferta pracy

Rekruter Przedstawicieli Handlowych/Trener

Target PROO firmie

  • Żeglarska 4, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Target PRO

Żeglarska 4

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska sprzedażowe w oparciu o nowoczesne narzędzie rekrutacyjne

  • wspólna praca z Przedstawicielami Handlowymi w terenie, ich wdrażanie i coaching

  • przeprowadzanie badania satysfakcji z pracy

  • przeprowadzanie ocen pracowniczych

  • przygotowywanie planów rozwojowych

  • tworzenie programów motywacyjnych

  • przeprowadzanie szkoleń sprzedażowych

  • realizacja działań Employer Brandingowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży, na stanowiskach: Przedstawiciel Handlowy w różnych kanałach dystrybucji, Kierownik Regionalny itp.

  • czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych (2 -3 dni w tygodniu)

  • rozwinięte umiejętności sprzedażowe

  • zorientowanie na cel i realizacje zadań

  • komunikatywność i umiejętność budowania relacji

  • dobra organizacja pracy

  • pozytywne nastawienie do realizacji zadań i nowych wyzwań

  • kreatywność i inicjatywa w działaniu

  • zaangażowanie i sumienność

  • dobra znajomość pakietu MS Office, w tym programu Excel

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Samochód służbowy

  • Niezbędne narzędzia pracy (tablet, laptop, telefon)

  • Pakiet medyczny Luxmed

  • Dofinansowanie karnetu sportowego

Target PRO

Od lat cieszymy się zaufaniem najbardziej rozpoznawalnych, światowych marek. Tworzymy i zarządzamy strukturami sprzedaży takich firm jak: Unilever, Żywiec Zdrój, Danone, KraftHeinz, Algida, mBank, Monnari.

Nie czekaj – dołącz do naszej drużyny i już dziś zainwestuj w rozwój swoich kompetencji.

Przewiń do profilu firmy