Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Rekruter / Rekruterka

Concentrix CVG International Sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych: od pozyskania kandydatów, przez kontakt z nimi, budowanie pozytywnego candidate experience i prowadzenie interview, aż po podejmowanie decyzji rekrutacyjnych i przekazywanie feedbacku

  • profesjonalna współpraca z kadrą managerską, odpowiedzialną za poszczególne linie biznesowe, w pozyskiwaniu nowych pracowników do ich zespołów

  • przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem (umowa o pracę, skierowanie na badania) przy użyciu form elektronicznych

  • administrowanie systemami rekrutacyjnymi (Phenom, WorkDay)

  • raportowanie przebiegu i realizacji rekrutacji

  • współpraca z firmami zewnętrznymi (agencje rekrutacyjne, portale pracy)

  • inicjowanie działań z zakresu Employer Brandingu

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w pracy jako rekruter lub jesteś otwarty na naukę i zdobywanie nowych umiejętności

  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym (min. B2)

  • posiadasz praktyczną znajomość pakietu MS Office

  • jesteś samodzielny, cechuje Cię dobra organizacja czasu i inicjatywa w działaniu

  • jesteś dokładny i rzetelny

  • umiesz radzić sobie w sytuacjach stresujących

  • znajomość dodatkowego języka: niemieckiego, francuskiego lub włoskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • brak nudy! Ciekawą, pełną wyzwań pracę w zgranym, doświadczonym i pomocnym teamie

  • dużą samodzielność w organizowaniu dnia i przebiegu pracy

  • możliwość pracy zdalnej lub praca w nowoczesnym biurze w samym centrum Szczecina

  • szkolenia wprowadzające i mentoring starszych kolegów z zespołu

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • prywatna opieka medyczna

  • system myBenefit (zakupy w sklepach stacjonarnych, online lub pakiet Multisport)

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatek relokacyjny dla osób, które są chętne na przeprowadzkę do Szczecina :)

It’s pretty simple: we believe in doing the right thing. For our staff, our clients and their customers, our communities, and the planet. Every time.

Concentrix is a place of belonging and responsibility. We’re committed to cultivating diverse perspectives, running our global business sustainably, and uplifting our communities however we can.

Przewiń do profilu firmy