Ta oferta pracy jest nieaktualna od 93 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Rekruter/Rekruterka

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Rekruter/Rekruterka, Twoje Studio Pracy, IKEA Retail, Warszawa Okęcie

    Dobrze się składa, że się spotkaliśmy.
    Patrzysz na świat inaczej niż większość ludzi. Oferujemy stanowisko pełne wyzwań, odpowiedzialnych zadań i inspiracji do ciągłego rozwoju. W IKEA każdy dzień jest inny. Spójrz z nami na świat z innej perspektywy.

    O Tobie:

    Jesteś skutecznym Rekruterem, z doświadczeniem w aktywnym poszukiwaniu pracowników na różne stanowiska. Wykorzystujesz w swojej pracy różnorodne sposoby dotarcia do kandydatów, działasz niestandardowo i masz ciągle świeże pomysły. Z łatwością nawiązujesz i utrzymujesz dobre relacje z ludźmi. Jesteś ciekawy innych ludzi i potrafisz w każdym dostrzec jego wyjątkowość.

    O stanowisku:

    Będziesz odpowiedzialny za budowanie wizerunku IKEA poprzez kreowanie wyjątkowego doświadczenia w trakcie procesu rekrutacji. Będziesz wspierał  poszukiwanie pracowników na rynku warszawskim wykorzystując różne kanały i metody.

    Twoje zadania to:

    • planowanie, organizacja i prowadzenie procesów rekrutacyjnych dla różnych jednostek IKEA w Polsce
    • prowadzenie rekrutacji z wykorzystaniem min. mediów społecznościowych, metod direct search, assessment center
    • dbanie o płynność procesów i bieżący kontakt z kandydatami
    • aktywne poszukiwanie kanałów rekrutacyjnych
    • proponowanie i wdrażanie kreatywnych rozwiązań w dziedzinie rekrutacji
    • ścisła współpraca z działami HR i rekrutującymi managerami
    Zapewniamy:
    • umowę o pracę – chcemy abyś został z nami na dłużej
    • możliwość współtworzenia i rozwijania konceptu Twojego Studia Pracy
    • przestrzeń do eksperymentowania i realizowania niestandardowych pomysłów
    • wyjątkowe miejsce pracy urządzone w stylu IKEA
    • zespół wspierających, ciekawych i wymagających współpracowników
    • możliwości rozwoju zgodnie z Twoimi talentami
    • możliwość wyboru dodatkowych benefitów - o szczegółach przeczytaj tutaj.

    Spodziewamy się, że rynek artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce potroi się do 2035 roku, z IKEA jako liderem branży. Potrzebujemy wielu zmotywowanych pracowników podzielających nasze wartości i zorientowanych na klientów. Między innymi właśnie Ciebie.