Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Rekruter - Researcher IT

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-11-08

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla różnego rodzaju klientów biznesowych. Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach IT, Finanse, Księgowość, HR, Sprzedaż i Marketing, Inżynieria. Kelly Services ponadto oferuje szereg usług, związanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym.
W związku z rozwojem Kelly Services Poland, aktualnie poszukujemy osób na stanowisko Rekruter – Researcher IT Jeśli interesuje Cię praca z ludźmi, jesteś kreatywną osobą oraz jeśli żadna bariera nie jest dla Ciebie przeszkodą nie do pokonania – Kelly jest miejscem stworzonym dla Ciebie!
Miejsce pracy: Warszawa

 Zadania:

  • Jako Rekruter – Researcher IT będziesz odpowiedzialny/odpowiedzialna za aktywne wyszukiwanie kandydatów na stanowiska IT przy wykorzystaniu nowoczesnych metod i technologii oraz poszukiwanie nowych źródeł docierania do kandydatów;
  • Do Twoich zadań będzie również należało przeprowadzanie wstępnych rozmów rekrutacyjnych, selekcja aplikacji, weryfikowanie umiejętności kandydatów oraz przygotowanie rekomendacji;
  • Ponadto niewielką część swojego czasu pracy poświęcisz na pozostałe zadania takie jak redagowanie i publikowanie ogłoszeń o pracę lub przygotowanie raportów i zestawień rekrutacyjnych.

 Wymagania:

  • Zgłoś się do nas jeśli jesteś osobą komunikatywną, masz otwarty umysł i chętnie nawiązujesz kontakt z nowymi ludźmi;
  • Bardzo istotne jest abyś interesował(a) się nowymi technologiami i miał doświadczenie w searchu IT
  • Ważne, abyś bardzo dobrze znał(a) obszar  social media oraz obsługę komputera (MS Office);
  • Bardzo cenimy osoby, które są zaangażowane, chcą się uczyć i rozwijać, a przy tym mają poczucie humoru i z łatwością odnajdują się w pracy w zespole;
  • Poszukujemy osób, które znają język angielski na poziomie przynajmniej komunikatywnym;

Oferujemy:

  • Wszystkim naszym Pracownikom zapewniamy świetną atmosferę pracy;
  • Ponadto, oferujemy stabilne warunki zatrudniania (umowa o pracę) oraz atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem bonusowym;
  • Jako Rekruter – Researcher IT otrzymasz kartę sportową oraz dostęp do prywatnej opieki medycznej;
  • Zależy nam na rozwoju naszych Pracowników, otrzymasz więc możliwość korzystania z licznych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Dbamy też o dobrą zabawę – bawimy się podczas wspólnych wyjść integracyjnych, organizujemy wspólne lunche i pogaduchy :)
Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, wyślij swoje CV poprzez przycisk APLIKUJ.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133, poz.883)"

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się