Logo Pracuj.pl

Rekruter/Researcher

FOODjobs Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie
    pomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych dla naszych kluczowych Klientów, w tym: wywiady, rekomendacje kandydatów, kontrola w procesach rekrutacji oraz negocjacje warunków kontraktów z kandydatami (end-to-end)
  • Kontakt z pozyskanym klientem w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych od tworzenia opisów-zatrudnienia
  • Poszukiwania kandydatów dopasowanych do opisów stanowisk dowolnymi metodami
  • Obsługa naszych Klientów ze wsparciem Koordynatora Oddziału

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych – warunek konieczny
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji
  • Duża motywacja do realizowanych zadań
  • Wysoka kultura osobista
  • Swobodne poruszanie się w Internecie
  • Wyszukiwania informacji z różnych źródeł oraz przekazywanie ich dalej
  • Swoboda w komunikacji

Mile widziane

  • Znajomość j.angielskiego
  • Praca zdalna/hybrydowa
  • Dopasowanie czasu pracy do potrzeb prowadzonych projektów

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B – kwestia porozumienia
  • Przejrzysty i atrakcyjny system prowizyjny.
  • Elastyczny czas pracy. Dajemy możliwość pracy w modelu zdalnym lub hybrydowym. Kwestia potrzeb obu stron.
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie.
  • Program on-boardingowy oraz szkolenia wewnętrzne.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • firmowa drużyna sportowa
  • program rekomendacji pracowników
  • jeden krótszy dzień pracy

Co nas wyróżnia:

  • Pozwalamy na elastyczną pracę w oparciu o transparentność obu stron.
  • Nie jesteśmy korporacją. Pracujemy z profesjonalnymi narzędziami, a decyzyjność skracamy do maksimum.
  • Dajemy swobodę na realizowanie swoich pomysłów. Nie upieramy się przy standardowych rozwiązaniach – jeśli Twoje pomysły są ciekawe i zgodne z celami – porozmawiajmy.

Rekruter/Researcher, pomorskie