Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Rekruter/Researcher

FOODjobs Sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych dla naszych kluczowych Klientów, w tym: wywiady, rekomendacje kandydatów, kontrola w procesach rekrutacji oraz negocjacje warunków kontraktów z kandydatami (end-to-end)

  • Kontakt z pozyskanym klientem w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych od tworzenia opisów-zatrudnienia

  • Poszukiwania kandydatów dopasowanych do opisów stanowisk dowolnymi metodami

  • Obsługa naszych Klientów ze wsparciem Koordynatora Oddziału

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych – warunek konieczny

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji

  • Duża motywacja do realizowanych zadań

  • Wysoka kultura osobista

  • Swobodne poruszanie się w Internecie

  • Wyszukiwania informacji z różnych źródeł oraz przekazywanie ich dalej

  • Swoboda w komunikacji

Mile widziane

  • Znajomość j.angielskiego

  • Praca zdalna/hybrydowa

  • Dopasowanie czasu pracy do potrzeb prowadzonych projektów

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B – kwestia porozumienia

  • Przejrzysty i atrakcyjny system prowizyjny.

  • Elastyczny czas pracy. Dajemy możliwość pracy w modelu zdalnym lub hybrydowym. Kwestia potrzeb obu stron.

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie.

  • Program on-boardingowy oraz szkolenia wewnętrzne.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa drużyna sportowa

  • program rekomendacji pracowników

  • jeden krótszy dzień pracy

Co nas wyróżnia:

  • Pozwalamy na elastyczną pracę w oparciu o transparentność obu stron.

  • Nie jesteśmy korporacją. Pracujemy z profesjonalnymi narzędziami, a decyzyjność skracamy do maksimum.

  • Dajemy swobodę na realizowanie swoich pomysłów. Nie upieramy się przy standardowych rozwiązaniach – jeśli Twoje pomysły są ciekawe i zgodne z celami – porozmawiajmy.