Rekruter - Senior Manager ds. Pracowników z Ukrainy i Polski

Rohos Sp. z o.o Sp. k.O firmie

  • Poznań, Polska
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Rohos Sp. z o.o Sp. k.

Poznań

Poznań

Spółka Rohos z siedzibą w Poznaniu jest partnerem wielu międzynarodowych przedsiębiorstw w zakresie doradztwa personalnego oraz procesów selekcji i rekrutacji personelu niższego, średniego oraz wyższego szczebla. Nasza firma tworzy zgraną oraz doświadczoną grupę profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem codziennych rozwiązań wspierających biznes. Bardzo sprawnie operujemy w obszarze HR zarówno na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych już od ponad pięciu lat. Rekrutacja to nasze hobby! Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem holdingu, dla jednej z naszych spółek - córek poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie pracowników tymczasowych do prostych prac produkcyjnych, rolniczych, fizycznych z Ukrainy oraz z Polski
  • realizację kompleksowych projektów rekrutacyjnych od A do Z
  • poszukiwanie i nawiązywanie kontaktów z pracodawcami mogącymi zatrudniać obcokrajowców na terenie Polski
  • stały kontakt z pracownikami tymczasowymi z Ukrainy
  • zarządzanie oraz rozwiązywanie bieżących problemów pracowniczych
  • pomoc w adaptacji i zakwaterowaniu oraz tłumaczenie zasad pracy i instrukcji stanowiskowych
  • przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnianiem pracowników, sprawdzanie ich poprawności oraz uzupełnianie braków

Wymagania:

  • doświadczenie w podobnym obszarze: minimum sześć miesięcy (warunek konieczny, bez którego Państwa kandydatura nie będzie rozpatrywana)
  • kontakty wśród pracodawców zatrudniających cudzoziemców na terenie Polski lub Niemiec (warunek konieczny)
  • znajomość przepisów dotyczących zatrudnienia cudzoziemców na terenie Polski oraz szeroko rozumianego pośrednictwa pracy
  • znajomość tematyki uzyskiwania przez cudzoziemców pozwoleń na pracę w Polsce
  • pełna dyspozycyjność oraz systematyczność
  • bardzo wysoki poziom inicjatywy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, podstawę oraz motywujące dodatki uzależnione od wyników pracy
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • realne, a nie deklaratywne, możliwości rozwoju w środowisku międzynarodowym
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • indywidualny plan szkoleniowy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy