Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Timken Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Sosnowcu, ul. Generała Stefana Grota-Roweckiego 130. Ma Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych poprzez wysłanie maila na adres [email protected] Podanie danych jest dobrowolne, zgodnie z zapisami Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Przetwarzanie innych danych niż t , o których mowa w przywołanej ustawie, jest możliwe na podstawie Pana/Pani zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie. Odbiorcami danych mogą być podmioty doradztwa personalnego, wspierające Timken Polska Sp. z o. o. w realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Panu / Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Timken Polska Sp. z o.o.

Rekruter

Timken Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Sosnowiec

    Sosnowiec, śląskie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 12 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna rekrutacja pracowników na stanowiska produkcyjne

  • Promowanie ofert pracy na lokalnym rynku pracy

  • Poszukiwanie źródeł docierania do kandydatów

  • Budowanie i promocja wizerunku Pracodawcy

  • Zarządzanie dokumentami związanymi z procesem rekrutacji i zatrudnienia

Nasze wymagania

  • 12-18 miesięcy doświadczenia w zakresie realizacji projektów rekrutacyjnych

  • Wykształcenie wyższe z zakresu Human Resources

  • Znajomość procesu rekrutacyjnego (dobór metod pozyskania kandydatów, umiejętność selekcji, oceny kandydata)

  • Inicjatywa i skuteczność w działaniu, proponowanie nowych rozwiązań

To oferujemy

  • Zatrudnienie terminowe (na okres 3-6 miesięcy)

  • Elastyczna forma zatrudnienia (do ustalenia)

  • Możliwość doskonalenia umiejętności w obszarze rekrutacji

Firma Timken oferuje rosnącą gamę łożysk inżynieryjnych i układów mechanicznego przenoszenia mocy, zwiększających niezawodność oraz wydajność maszyn i urządzeń światowej klasy, wszystko po to by świat biegł do przodu! W 2019 roku sprzedaż Timkena wyniosła 3.8 miliarda USD. Obecnie Timken zatrudnia na całym świecie ponad 17 000 pracowników i prowadzi działalność w 42 krajach.

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego Timken?

  • Doskonalenie wiedzy i wdrażanie innowacji od ponad wieku

  • Kultura najwyższej jakości i wydajności

  • Globalne, zróżnicowane środowisko

  • Produkty, które przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju

  • Zobowiązanie do wspierania lokalnych społeczności