Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Rekruter Terenowy

HR for Business Sp. z o.o.

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska niższego i średniego szczebla – będziesz rekrutować pracowników m.in. do szpitali, galerii handlowych, jednostek wojskowych, obiektów przemysłowych,

  • poszukiwanie kandydatów, również niestandardowymi metodami – jakie tylko przyjdą Ci do głowy, nie trzymamy się utartych standardów,

  • przeprowadzanie wywiadów telefonicznych i spotkań rekrutacyjnych z kandydatami w biurze bądź w terenie – dbamy komfort Twój oraz kandydata,

  • inicjowanie i prowadzenie działań, mających na celu budowanie i wzmacnianie wizerunku pracodawcy na lokalnym rynku pracy – stawiamy na marketing rekrutacyjny,

  • wizje lokalne poszczególnych obiektów, na terenie których pozyskani przez rekrutera kandydaci będę pracować – poznasz nasze obiekty od podszewki,

  • współpraca z instytucjami/stowarzyszeniami/fundacjami -

  • cykliczne raportowanie efektów działań rekrutacyjnych – żeby przełożony wiedział co się dzieje i się nie martwił,

  • monitoring ofert konkurencji – musimy wiedzieć co w trawie piszczy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w rekrutacji pracowników na stanowiska liniowe oraz średniego szczebla (ochrona, sprzątanie, gastronomia, magazyn, prace sezonowe) lub doświadczenie w obszarze handlu, bądź obsłudze klienta,

  • czynne prawo jazdy kat. B (WARUNEK KONIECZNY),

  • umiejętność prowadzenia kilku projektów równocześnie,

  • umiejętność wyszukiwania pasywnych kandydatów na rynku pracy,

  • znajomość różnych źródeł pozyskiwania kandydatów,

  • chęć i umiejętność pracy w terenie (nie każdy kandydat dotrze do biura),

  • znajomość narzędzi rekrutacyjnych i tematyki social media,

  • doskonałe umiejętności współpracy z ludźmi o różnych charakterach – pracujemy w dynamicznym środowisku wymagającym elastyczności,

  • cierpliwość, asertywność, opanowanie, optymizm,

  • orientacja na wynik i umiejętność poszukiwania informacji,

  • świadomość biznesowa – praca w oparciu „o liczby” nie może być Ci obca,

  • odwaga do podejmowania szybkich decyzji - hart ducha.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie od zaraz,

  • profesjonalny onboarding,

  • umowę o pracę,

  • system premiowy powiązany z wynikami pracy,

  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie i NNW oraz skorzystania z karty Multisport.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • inicjatywy dobroczynne

  • dostęp do bazy szkoleń elearningowych

  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej

Teren działania:

  • woj. pomorskie

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Grupa Kapitałowa IMPEL POSZERZA grono służb rekrutacyjnych.

Dołącz do naszego Zespołu jako:

REKRUTER TERENOWY

Przewiń do profilu firmy