Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Rekruter Terenowy – Trener

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od lat cieszymy się zaufaniem najbardziej rozpoznawalnych, światowych marek. Tworzymy i zarządzamy strukturami sprzedaży takich firm jak: Unilever, Żywiec Zdrój, Danone, KraftHeinz, Algida, Wawel, mBank, Monnari.

    Nie czekaj – dołącz do naszej drużyny 1000 Przedstawicieli Handlowych i już dziś zainwestuj w rozwój swoich kompetencji.

    Aktualnie w ramach rozwoju struktur centralnych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację projektów rekrutacyjnych na stanowiska sprzedażowe oraz rozwój pracowników. Zadania na tym stanowisku wymagają aktywności w biurze, jak i w terenie. Brak doświadczenia w dziale HR nie jest przeszkodą - otrzymasz od nas wdrożenie oraz wsparcie zespołu HR.

    Miejsce pracy:
    Łódź

    Obowiązki

    • samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska sprzedażowe w oparciu o nowoczesne narzędzie rekrutacyjne np. E-recruiter
    • wspólna praca z Przedstawicielami Handlowymi z branży FMCG w terenie, ich wdrażanie i coaching
    • współuczestniczenie w projektach badania satysfakcji pracowników
    • tworzenie programów motywacyjnych
    • przeprowadzanie ocen pracowniczych
    • prowadzenie zatrudnień i szkoleń wdrożeniowych dla pracowników

    Oczekujemy

    • doświadczenia w sprzedaży w branży FMCG (warunek koniczny)
    • doświadczenia w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (mile wdziane)
    • czynnego prawa jazdy kat. B. i gotowości do wyjazdów służbowych
    • znajomości pakietu MS Office, w tym programu Excel
    • komunikatywności i nastawienia na realizację zadań
    • dobrej organizacji pracy
    • pozytywnego nastawienia do realizacji zadań i nowych wyzwań
    • kreatywności
    • zaangażowania i sumienności

    Oferujemy

    • Możliwość inicjowania i realizowania samodzielnych projektów, rozwój i zdobycie cennego doświadczenia
    • Umowa o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Niezbędne narzędzia pracy (tablet, laptop, telefon)
    • Pakiet medyczny
      Luxmed
    • Dofinansowanie
      karnetu sportowego
    • Nowy samochód
      służbowy
    Jesteśmy otwarci na osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

     Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV
    klikając w przycisk "Aplikuj”

    Prosimy o dołączenie w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych oświadczenia o treści „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez TARGET PRO sp. z o.o. sp.k dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, które wykraczają poza katalog danych, jakich Pracodawca może żądać na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych właściwych przepisów prawa w celu zatrudnienia

    Jeżeli chce Pan/i abyśmy Pana/i dane osobowe zachowali także na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji prosimy o dołączenie w przesyłanych dokumentach oświadczenia o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TARGET PRO sp. z o.o. sp.k moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

    Ma Pan/i możliwość odwołania udzielonej zgody w każdym czasie, ale wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgoda może być wycofana poprzez wysłanie e-maila na adres [email protected]

    O zasadach na jakich TARGET PRO sp. z o.o. sp.k  przetwarzać będzie Twoje dane osobowe informujemy w: [Zasady przetwarzania danych osobowych] pod linkiem: http://targetpro.pl/pub/KLAUZULA_INFORMACYJNA_TARGET_PRO_W_PRZYPADKU_ZBIERANIA_DANYCH_OD_KANDYDATA.pdf. Wysyłając dokumenty aplikacyjne oświadczasz zapoznanie z nimi.