Logo Pracuj.pl

Rekruter Terenowy

HR for Business Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska niższego i średniego szczebla – będziesz rekrutować pracowników m.in. do szpitali, galerii handlowych, jednostek wojskowych, obiektów przemysłowych,
  • poszukiwanie kandydatów, również niestandardowymi metodami – jakie tylko przyjdą Ci do głowy, nie trzymamy się utartych standardów,
  • przeprowadzanie wywiadów telefonicznych i spotkań rekrutacyjnych z kandydatami w biurze bądź w terenie – dbamy komfort Twój oraz kandydata,
  • inicjowanie i prowadzenie działań, mających na celu budowanie i wzmacnianie wizerunku pracodawcy na lokalnym rynku pracy – stawiamy na marketing rekrutacyjny,
  • wizje lokalne poszczególnych obiektów, na terenie których pozyskani przez rekrutera kandydaci będę pracować – poznasz nasze obiekty od podszewki,
  • współpraca z instytucjami/stowarzyszeniami/fundacjami
  • cykliczne raportowanie efektów działań rekrutacyjnych – żeby przełożony wiedział co się dzieje i się nie martwił,
  • monitoring ofert konkurencji – musimy wiedzieć co w trawie piszczy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w rekrutacji pracowników na stanowiska liniowe oraz średniego szczebla (ochrona, sprzątanie, gastronomia, magazyn, prace sezonowe) lub doświadczenie w obszarze handlu, bądź obsłudze klienta,
  • czynne prawo jazdy kat. B (WARUNEK KONIECZNY),
  • umiejętność prowadzenia kilku projektów równocześnie,
  • umiejętność wyszukiwania pasywnych kandydatów na rynku pracy,
  • znajomość różnych źródeł pozyskiwania kandydatów,
  • chęć i umiejętność pracy w terenie (nie każdy kandydat dotrze do biura),
  • znajomość narzędzi rekrutacyjnych i tematyki social media,
  • doskonałe umiejętności współpracy z ludźmi o różnych charakterach – pracujemy w dynamicznym środowisku wymagającym elastyczności,
  • cierpliwość, asertywność, opanowanie, optymizm,
  • orientacja na wynik i umiejętność poszukiwania informacji,
  • świadomość biznesowa – praca w oparciu „o liczby” nie może być Ci obca,
  • odwaga do podejmowania szybkich decyzji - hart ducha.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie od zaraz,
  • profesjonalny onboarding,
  • umowę o pracę,
  • system premiowy powiązany z wynikami pracy,
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie i NNW oraz skorzystania z karty Multisport.

Benefity

  • firmowa drużyna sportowa
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do bazy szkoleń elearningowych
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej

Teren działania:

  • woj. mazowieckie

HR for Business Sp. z o.o.

HR for Business - spółka będąca częścią Grupy Kapitałowej IMPEL, lidera usług porządkowo-czystościowych oraz ochrony mienia - poszukuje:

REKRUTERA TERENOWEGO

Rekruter Terenowy, Warszawa