Logo Pracuj.pl

Rekruter

Uni-logistics Sp. z o.o.O firmie

  • Tychy, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Uni-logistics Sp. z o.o.

Metalowa 3

Tychy

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów do projektów dla branży TSL
  • Przygotowywanie i publikacja ogłoszeń dotyczących bieżących projektów rekrutacyjnych firmy
  • Prowadzenie spotkań rekrutacyjnych
  • Wsparcie kadry menedżerskiej w obszarze rekrutacji
  • Budowanie relacji z kandydatami i dbanie o ich pozytywne doświadczenia z procesu rekrutacyjnego
  • Kreowanie nowych rozwiązań pozyskiwania kandydatów
  • Budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Praktyczna znajomość pozyskiwania kandydatów metodą direct search
  • Profesjonalizm oraz determinacja w dążeniu do celu
  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • Samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy przy jednocześnie kilku projektach

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w pozyskiwaniu kandydatów dla branży TSL

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w nowocześnie zarządzanej firmie
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy
  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, dodatkowy dzień wolny w dniu urodzin, premia świąteczna
  • Pracę w przyjaznej i miłej atmosferze w zespole doświadczonych specjalistów
  • Wszechstronny rozwój poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • napoje
  • wyprawka dla dziecka
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy dzień wolny w dniu urodzin
  • premia świąteczna

UNI-LOGISTICS jest rozpoznawanym i uznanym kompleksowym operatorem logistycznym, działającym na rynku od 15 lat. Firma z tradycjami i w 100% z kapitałem polskim. Świadczymy usługi w zakresie spedycji morskiej, lotniczej, kolejowej, transportu drogowego, transportu ponadnormatywnego, logistyki magazynowej i obsługi celnej.

Aktualne oferty pracodawcy
HR/2022

Rekruter, Metalowa 3, Tychy