Oferta pracy

Rekruter w zespole Sales & Marketing

Antal

  • Puławska 2, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Antal

Puławska 2

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • rozwój biznesu poprzez pozyskiwanie Klientów oraz projektów rekrutacyjnych

  • budowanie długofalowych relacji z klientami i kandydatami

  • wsparcie klientów w zakresie polityki personalnej

  • realizacja procesów rekrutacyjnych z obszaru marketingu i sprzedaży

  • kreowanie pozytywnej atmosfery pracy i współpracy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu procesów procesów rekrutacyjnych

  • wykształcenie wyższe

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • determinacja i nastawienie na cel

  • talent do nawiązywania długofalowych relacji

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży

To oferujemy

  • przede wszystkim zespół, który sprawi, że pokochasz przychodzić do biura ( które swoją drogą jest praktycznie w centrum - Puławska 2, Plac Unii)

  • indywidualne ścieżki rozwoju, międzynarodowe projekty, nowoczesne narzędzia, najnowsze technologie

  • możliwość szybkiego awansu w strukturach firmy i nie tylko!

  • szeroki i bezpłatny pakiet szkoleń rozwojowych tj.: negocjacje, sprzedaż itp.

  • dowolna forma umowy do wyboru

  • prywatną opiekę medyczną Luxmed ( a w tym pakiet stomatologiczny na bardzo korzystnych warunkach)

  • kartę Multisport

  • możliwość podnoszenia kompetencji językowych (zajęcia z native'ami)

  • elastyczny czas pracy i możliwość pracy w modelu hybrydowym

  • imprezy integracyjne w biurze i poza biurem :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Etapy procesu rekrutacyjnego:

  • Składasz aplikację.

  • Skontaktuje się z Tobą Marta z Działu HR, która przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną.

  • Następnie zaprosimy Cię na rozmowę z Dyrektorką Dywizji Marylą.

  • Gdy obie strony będą zadowolone z przebiegu rozmów, nie zostanie nic innego, niż umówić się na termin rozpoczęcia współpracy! :)

Antal

Cześć!

Tę wspaniałą ekipę, której liderką jest Maryla Aftanasiuk-Lisiecka, tworzy zespół pracujący na projektach z obszarów Sales&Marketing oraz Pharma&Medical.

Co możemy o sobie powiedzieć? :)

Nieustannie ulepszamy proces rekrutacji by zapewnić naszym Klientom rozwiązanie odpowiadające ich potrzebom, przy użyciu najnowocześniejszych narzędzi. Prowadzimy rekrutacje począwszy od poziomu początkowego (entry level), przez stanowiska specjalistyczne i menedżerskie, aż po role średniej i wyższej kadry zarządzającej - głównie stanowiska white collars.

Najważniejsi są dla nas ludzie - w każdym pracowniku widzimy przede wszystkim człowieka z jego historią, talentami i marzeniami. Antal tworzą ludzie z krwi i kości, a więc zdarza się nam popełniać błędy, ale kilka rzeczy robimy naprawdę dobrze np.: pielęgnujemy relacje, jesteśmy blisko, rozmawiamy, dzielimy emocje, doradzamy i zmieniamy życie na lepsze (zwrówno naszych pracowników, jak i kandydatów).

Przewiń do profilu firmy