Oferta pracy

Rekruter

Raisead

Raisead

Grzybowska 62

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych end-to-end;

  • Współpraca z HRBP w zakresie realizowanych projektów rekrutacyjnych;

  • Współpraca z dostawcami usług HR;

  • Dbanie o pozytywny Candidate Experience;

  • Samodzielny dobór technik i źródeł rekrutacji najbardziej dostosowanych do profilu kandydata;

  • Współpraca i budowanie dobrych relacji z managerami wewnątrz organizacji.

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • Mile widziane doświadczenie w rekrutacji i selekcji kandydatów w branży IT;

  • Doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych z wykorzystaniem techniki direct search;

  • Znajomość narzędzi, najlepszych praktyk i trendów HR z zakresu rekrutacji;

  • Wysokie umiejętności organizacyjne i zorientowanie na cel;

  • Samodzielność i inicjatywa;

  • Dążenie do rozwiązywania problemów i usprawnienia procesów;

  • Otwartość na nowe wyzwania i chęć rozwoju zawodowego w obszarze HR.

To oferujemy

  • Pracę w gronie doświadczonych, nieprzeciętnych i zaangażowanych ludzi;

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wiele okazji do integracji;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • 26 dni płatnego urlopu;

  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i pakiet Multisport po okresie próbnym;

  • Codziennie pyszną kawę;

  • Pracę w nowoczesnym biurze z widokiem na Wisłę i Stadion Narodowy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • Multisport

Raisead

Raisead to spółka holdingowa i brand parasolowy międzynarodowej grupy kapitałowej o polskim pochodzeniu i kapitale. Choć wywodzimy się z kategorii firm internetowych, dziś w ramach Raisead Holding skupiamy działalność biznesów z różnych branż i sektorów. Każdego dnia, ciężko pracujemy budując krok po kroku wspaniałe biznesy.

Przewiń do profilu firmy