Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Rekruter

Academy of New York Sp. z o.o.

Złota 59

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie, prowadzenie, i udoskonalanie procesu rekrutacji

  • Aktywne poszukiwanie nowych kandydatów wśród amerykańskiej społeczności

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z amerykańskimi lektorami

  • Wsparcie w organizacji pracy kadry lektorskiej

  • Tworzenie i aktywny udział w ścieżce adaptacyjnej (onboarding & adaptation)

  • Usprawnianie wewnętrznej komunikacji w zespole

Nasze wymagania

  • Pozytywne nastawienie i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Umiejętność kreowania i podtrzymywania relacji

  • Inicjatywa, zaangażowanie i kreatywność

  • Dążenie do rozwiązywania sytuacji kryzysowych

  • Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1

  • Sprawna obsługa pakietu MS Office & Google Docs (w szczególności MS Excel & Google Sheets)

To oferujemy

  • Aktywny udział w tworzeniu firmy o skali międzynarodowej

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Zgrany, przyjazny i świetnie współpracujący zespół

  • Komfortowe biuro w centrum Warszawy

  • Bezpłatną kartę MULTISPORT

  • Bezpłatny pakiet opieki medycznej ENEL-MED

  • Bezpłatny kurs angielskiego z lektorem z USA

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

Kim jesteśmy?

- Jesteśmy jedyną amerykańską szkołą języka angielskiego w Polsce

- Przez 11 lat nauczyliśmy angielskiego ponad 10 000 Klientów

- Posiadamy ponad 30 certyfikowanych lektorów z USA

- Uczymy online wg autorskiej metody Amertalk

Sounds good? Join us!

Przewiń do profilu firmy