Oferta pracy

Rekruter

PEOPLE Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja i przeprowadzanie pełnego procesu rekrutacyjnego w zakresie wewnętrznych potrzeb rekrutacyjnych na rynek polski

  • Utrzymywanie kontaktu z Hiring Managerami

  • Współpraca z researcherami

  • Praca na zaawansowanych systemach

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze rekrutacji (min. 1 rok)

  • Biegła znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)

  • Gotowość do pracy w dynamicznym, nowoczesnym i międzynarodowym środowisku

  • Umiejętności consultingowe oraz komunikacyjne

  • Znajomość prawa pracy

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w rekrutacji IT

Pracodawca oferuje

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość pracy zdalnej (1x w tyg. praca z warszawskiego biura)

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w dużej, międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • system kafeteryjny

Od 23 lat z powodzeniem łączymy pracowników i pracodawców. Sukcesy zawdzięczamy naszemu podejściu, zgodnie z którym Human Resources przekształcamy w Human Relations. Dlaczego? Bo w naszej branży profesjonalizm to odnajdywanie wspólnego mianownika między pracownikami, a pracodawcami.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 403.

Przewiń do profilu firmy