Logo Pracuj.pl

Rekruter

RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska niższego szczebla do naszego oddziału w Niemczech
  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów z wykorzystaniem innowacyjnych narzędzi i metod (media społecznościowe, bazy ‎CV, serwisy ogłoszeniowe, LinkedIn, itp.)‎
  • Przeprowadzanie telefonicznych rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami
  • Budowanie długotrwałych relacji z kandydatami
  • Realizacja założonych celów rekrutacyjnych
  • Poszerzanie i aktualizacja bazy kandydatów
  • Przygotowywanie raportów i zestawień z prowadzonych projektów rekrutacyjnych

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w samodzielnej, efektywnej rekrutacji kandydatów na rynki zagraniczne (mile widziany rynek niemiecki)
  • Wykształcenie wyższe
  • Wiedza na temat narzędzi, trendów i metod pozyskiwania kandydatów
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, zarówno w mowie jak i piśmie
  • Silne umiejętności organizacyjne, w tym zarządzanie czasem i wielozadaniowość
  • Otwartość i pozytywne nastawienie do innych osób
  • Biegłość w obsłudze komputera w zakresie MS Office‎

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w agencji rekrutacyjnej
  • Znajomość języka niemieckiego ‎ w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracę w pozytywnej atmosferze w środowisku międzynarodowym
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczny czas pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o.o.

RGIS to światowy lider w dziedzinie usług w inwentaryzacyjnych. Firma wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, a jej początki sięgają lat 50-tych XX w. Na polskim rynku firma obecna jest od 2006 roku i zatrudnia pracowników na terenie całego kraju.

Rekruter, Wrocław