Ta oferta pracy jest nieaktualna od 211 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Rekruter

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 21.04.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:

Rekruter

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie
REK/WRW/0417

Obowiązki na stanowisku:

  • skuteczne poszukiwanie kandydatów zainteresowanych pracą za granicą
  • przygotowywanie i prowadzenie spotkań informacyjnych dla kandydatów
  • prowadzenie spotkań rekrutacyjnych, przygotowywanie niezbędnej dokumentacji
  • poszukiwanie nowych sposobów dotarcia do kandydatów
  • prowadzenie działań promocyjnych i marketingowych na wskazanym obszarze
  • nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z instytucjami rynku pracy i szkołami
  • praca z wewnętrznym systemem rekrutacyjnym
  • tworzenie niezbędnych raportów i analiz na potrzeby działu
  • prace administracyjno-biurowe

Wymagania:

  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze rekrutacji, sprzedaży lub obsłudze klienta
  • zamiłowanie do pracy z ludźmi i chęć rozwoju w rekrutacji
  • min. podstawowa znajomość języka niemieckiego i chęć dalszej nauki
  • gotowość do pracy również poza biurem – prowadzenie rekrutacji, pozyskiwanie kandydatów
  • komunikatywność i otwartość na kontakt z ludźmi
  • samodzielność w działaniu i umiejętność realizacji wielu zadań jednocześnie
  • zdolności organizacyjne, dbałość o najdrobniejszy szczegół i umiejętność pracy pod presją czasu
  • dynamizm w działaniu, zorientowanie na cel, poszukiwanie własnych rozwiązań
  • prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie: podstawę plus system premiowy i pakiet przydatnych benefitów
  • dobre warunki pracy i fajną atmosferę sprzyjającą współpracy
  • możliwość ciągłego rozwoju i jasną ścieżkę kariery
  • szkolenia branżowe i kursy językowe
  • wspieranie pomysłów i inicjatyw oraz dużą samodzielność w działaniu
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: ‹‹Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz do ich poprawiania. Przyjmuję, do wiadomości, że podanie moich danych jest dobrowolne.››

Informujemy, że dane osobowe są zbierane w celu przeprowadzenia procesów rekrutacyjnych w ciągu najbliższych 12 miesięcy i w tym celu włączone zostaną do zbioru danych kandydatów do pracy. Informujemy także, że w przypadku ogłoszeń ukrytych dane administratora danych (pracodawcy) pozostają niejawne. W razie aplikowania na takie ogłoszenie, informacje na temat administratora danych (pracodawcy) zostaną kandydatowi przekazane w terminie późniejszym, niezwłocznie po otrzymaniu jego aplikacji przez pracodawcę.

Jeżeli nie zgadzacie się Państwo na taką procedurę, prosimy o nieprzesyłanie aplikacji na to ogłoszenie.

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się