Oferta pracy

Rekruter z językiem niemieckim

Exact Systems Sp. z o.o.

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, organizowanie i nadzorowanie procesów rekrutacyjnych w oparciu o zamówienie i określony czas realizacji

  • Delegowanie osób do pracy na terenie Niemiec

  • Prowadzenie telefonicznych rozmów rekrutacyjnych z kandydatami

  • Raportowanie i analiza bieżących danych

  • Publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych

  • Poszukiwanie nowych, efektywnych źródeł pozyskiwania kandydatów

  • Utrzymywanie stałego kontaktu z kandydatami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie rekrutacji

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2 (warunek konieczny)

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (szczególnie pakiet MS Office)

  • Umiejętność budowania relacji i komunikatywność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (wynagrodzenie podstawowe + system premiowy)

  • Międzynarodowe środowisko pracy

  • Szkolenia wdrażające

  • Możliwość rozwoju oraz doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy

  • Świadczenia z zakresu ubezpieczenia pracowniczego i opieki zdrowotnej

Osoby zainteresowane współpracą oraz spełniające wymagania, prosimy o złożenie aplikacji.