Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy asystent ds. rekrutacji z j.niemieckim

  • wielkopolskie
  • Asystent
  • 11.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ABC Work to firma, która z sukcesem działa na rynku związanym z rekrutacją pracowników za granicę. Nasz zespół tworzą młode, pełne pozytywnej energii osoby, mające pełną świadomość biznesową oraz realizujące projekty rekrutacyjne w oparciu o znajomość rynku pracy.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osób z całej Polski do pracy na stanowisku rekruter z językiem niemieckim.

    ZAKRES ZADAŃ:

    • kontakt telefoniczny i mailowy z partnerami zagranicznymi,
    • kontakt mailowy i telefoniczny z kandydatami do pracy,
    • sprawdzanie umiejętności językowych kandydatów,
    • tłumaczenie ofert pracy,
    • rekrutowanie osób chętnych do wyjazdu za granicę,
    • współpraca z rekruterami i działem marketingowym.

    CZEGO OCZEKUJEMY?

    • Jesteś osobą kreatywną?
    • Znasz bardzo dobrze język niemiecki?
    • Chcesz się rozwijać?
    • Szybko i efektywnie radzisz sobie z nowymi sytuacjami?
    • Z łatwością obsługujesz komputer?
    • Chcesz pomagać ludziom w znajdowaniu pracy za granicą?
    • Jesteś osobą komunikatywną i rozmowy telefoniczne nie stanowią dla Ciebie problemu?

    Jeżeli na większość pytań odpowiedziałeś TAK... To dział HR w ABC Work jest właśnie dla Ciebie.

    Stwórz z nami miejsce, w którym będziesz czuł się jak ryba w wodzie, i zadbaj o swój rozwój zawodowy!

    OFERUJEMY:

    • możliwość pracy zdalnej – możesz pracować nie wychodząc z domu!
    • elastyczny grafik pracy,
    • możliwość zdobycia wiedzy z różnych obszarów HR tj. rekrutacja, Employer Branding,
    • uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych, dzięki którym nabędziesz nowych umiejętności!
    • możliwość rozwoju zawodowego i wdrażania w życie własnych pomysłów,
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • jasne warunki zatrudnienia, atrakcyjną pensję i premię za efekty.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moim danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu wykorzystania moich danych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora Danych Osobowych.”