Logo Pracuj.pl

Rekruter z językiem rosyjskim

CAROLINA LOGISTICS EU sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • umowa zlecenie
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych
  • Onboarding/offboarding pracownika
  • Koordynowanie procesów rekrutacyjnych
  • Adaptacja pracownika
  • Administrowanie dokumentacją personalną

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Obowiązkowa płynna znajomość języka rosyjskiego(warunek konieczny)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2-C1(warunek konieczny)
  • Chęć rozwoju w obszarze HR
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Kreatywność oraz pozytywne nastawienie do pracy

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (stała pensja plus bonusy)
  • Praca w godz.9 -17
  • Stabilne zatrudnienie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę na samodzielnym stanowisku
  • Miły zgrany zespół
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie swoich kwalifikacji
  • Praca w komfortowym biurze oraz smaczna kawa na co dzień :)

O nas

CAROLINA LOGISTICS EU sp. z o.o.

To duży Amerykański holding transportowy, który ma swoje oddziały w Stanach Zjednoczonych, Brazylii, Meksyku, Ukrainie, Turcji.

Otworzyliśmy kolejny oddział w Polsce i związku z tym poszukujemy ambitną i kreatywną osobę na stanowisko Rekruter z j. rosyjskim (HR manager)

Jeżeli szukasz rozwoju kariery, nowego ciekawego doświadczenia w międzynarodowym środowisku, lubisz komunikację z ludźmi i chcesz zdobyć cenne doświadczenie i wiedzę – dołącz do Nas!

Rekruter z językiem rosyjskim, Bydgoszcz