Oferta pracy

Rekruter z językiem UA

LeasingTeam Group

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie rekrutacji na rynkach zagranicznych i lokalnych,
  • Raportowanie do przełożonych,
  • Akcje marketingowe,
  • Publikowanie ogłoszeń, selekcja cv, prowadzenie wstępnych rozmów rekrutacyjnych,
  • Poszukiwanie nowych źródeł skutecznej rekrutacji.
Oczekiwania:
  • Skuteczność w działaniu,
  • Znajomość narzędzi rekrutacyjnych,
  • Znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego w stopniu bardzo dobrym,
  • Znajomość  pakiet MS Office, zwłaszcza Excel,
  • Kreatywność i zaangażowanie,
  • Skrupulatność i systematyczność,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość języka rosyjskiego i angielskiego będzie dodatkowym atutem.
Oferta:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę z możliwością stałego zatrudnienia,
  • Wdrożenie umożliwiające pełną samodzielność,
  • Praca w stabilnej firmie,
  • wsparcie rozwoju zawodowego (kursy, szkolenia).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Praca stała

Ogłoszenie archiwalne