Oferta pracy

Rekruter za znajomością języka ukraińskiego

EWL S.A

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna rekomendacja i ofertowanie kandydatów

  • Samodzielne/ efektywne prowadzenie procesów rekrutacji pracowników na potrzeby klientów

  • Prowadzenie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami, przedstawienie ofert pracy, udzielenie informacji na temat warunków zatrudnienia, obowiązków, zakwaterowania, dojazdu itp.

  • Utrzymywanie kontaktu (mailowego/telefonicznego) z kandydatami na wszystkich etapach rekrutacji

  • Przygotowywanie dokumentów niezbędnych do podjęcia zatrudnienia

  • Obsługa systemu CRM

  • Budowanie i utrzymywanie sieci potencjalnych kandydatów poprzez proaktywne zarządzanie relacjami

  • Współpraca z Opiekunami usług rekrutacyjnych

  • Koordynacja poszczególnych etapów rekrutacji

Wymagania pracodawcy

  • Mile widziane doświadczenie w samodzielnej rekrutacji pracowników na stanowiska blue collar dla Klienta

  • Bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego/ rosyjskiego/polskiego umożliwiającą swobodną komunikacje z Klientem

  • Umiejętności komunikacyjne, organizacyjne i negocjacyjne z nastawieniem na osiąganie wyników biznesowych

  • Jesteś proaktywny, samodzielny i masz silne umiejętności analityczne

  • Dynamizm i nastawienie na efekt motywują Cię do pracy

  • Znajomość narzędzi, trendów i metod aktywnego pozyskiwania kandydatów

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office

  • Całościowa opieka nad kandydatami, kierowanymi przez struktury rekrutacyjne (wsparcie w dniu przyjazdu, w kwestii zakwaterowania itd.)

  • Prowadzenie badań rynku, testowanie nowych technik oraz rozwijanie metod rekrutacyjnych kontaktu z kandydatami

Pracodawca oferuje

  • Migracja zarobkowa to jedno z największych wyzwań w dzisiejszym świecie - będziesz mieć realny wpływ na to, jak będzie w przyszłości

  • Możliwość awansu wewnątrz firmy

  • Swobodna i partnerska atmosfera pracy

  • Ciekawe, samodzielne i pełne wyzwań stanowisko

  • Możliwość kształtowania procesów i dużą autonomię w pracy

  • Premia uzależniona od wyników prowadzonych projektów

  • Budżet szkoleniowy umożliwiający stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój kompetencji

  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport / platformę kafeteryjną, Ubezpieczenie na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

W EWL tworzymy zintegrowane środowisko, które celebruje nasze wyjątkowe perspektywy, wzbudza ciekawość, aby stworzyć niezrównane wzajemne zrozumienie i promuje uczciwe i sprawiedliwe wyniki dla wszystkich. Staramy się stworzyć klimat, w którym celebrujemy naszą różnorodność we wszystkich formach, traktując siebie nawzajem z szacunkiem, słuchając różnych punktów widzenia, wspierając nasze społeczności i tworząc miejsce pracy, w którym Twoje autentyczne ja rozwija się w należyty sposób.

EWL S.A

W 2022 r. ponad 170 milionów ludzi na całym świecie wyjedzie w poszukiwaniu pracy za granicą. Zatrudnienie transgraniczne jest nadal skomplikowane. Chcemy uprościć proces i móc pomóc jeszcze większej liczbie obcokrajowców. Aby to osiągnąć, budujemy platformę cyfrową, która w przejrzysty sposób połączy pracowników i pracodawców z różnych krajów. Do tego potrzebujemy Ciebie i Twoich umiejętności! Razem zmienimy sposób, w jaki odbywa się globalna migracja zarobkowa. Oferujemy długoterminowe partnerstwo i możliwość rozwoju w zwinnym środowisku.

Jesteśmy EWL. W 2021 roku pomogliśmy ponad 20 tysiącom z tych obcokrajowców znaleźć pracę i mieszkanie, zalegalizować pobyt i zaaklimatyzować się w UE. To czynni nas europejskim liderem z szybko bijącym sercem w Polsce.

Mamy razem dużo pracy do zrobienia.

Przewiń do profilu firmy