Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Rekruter ze znajomością j. francuskiego

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 17.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Grupa Akcja Job

    ALBEDO HR - Agencja Pośrednictwa Pracy  - NR CERTYFIKATU 13443

    dla swojego działu rekrutacji zagranicznej, poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Jeżeli

    • chciałbyś/chciałabyś zdobyć doświadczenie zawodowe w jednej z agencji doradztwa personalnego ściśle współpracującej z Francją
    • posiadasz doświadczenie w pracy w agencji rekrutacyjnej lub interesujesz się rekrutacją
    • jesteś kreatywny/-a, dociekliwy/-a, masz milion pomysłów na minutę, lubisz dynamiczne tempo pracy i nowe wyzwania
    • lubisz wyszukiwać informacji w sieci i rozmawiać przez telefon
    • znasz bardzo dobrze j. francuski , swobodnie kontaktujesz się w j. francuskim przez telefon oraz mailowo
    • masz prawo jazdy kat. B, jesteś mobilny/-a i dyspozycyjny/-a

    zapraszamy do aplikowania!

    Zakres zadań:

    • pozyskiwanie i selekcja kandydatów na stanowiska w branży budowlanej, przemysłowej oraz do prac sezonowych na terenie Francji,
    • poszukiwanie i wykorzystywanie nowych źródeł kandydatów,
    • aktywne promowanie ofert pracy na portalach, w mediach społecznościowych oraz targach i wydarzeniach związanych z rynkiem pracy
    • kontakt oraz budowanie relacji z potencjalnymi kandydatami
    • prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych oraz spotkań rekrutacyjnych ( w biurze oraz podczas akcji wyjazdowych )
    • przygotowanie profili kandydatów w j. francuskim oraz tłumaczenia polsko – francuskie i francusko - polskie
    • kontakt mailowy i telefoniczny z naszymi francuskimi partnerami biznesowymi
    • dbałość o wizerunek firmy na rynku.

    W zamian oferujemy:

    • umowę o pracę ( wynagrodzenie stałe + premie)
    • pakiet socjalny ( Multisport & Medicover ),
    • miejsce pracy w Rzeszowie, Poznaniu, Wrocławiu lub Katowicach
    • miłą atmosferę, pracę w międzynarodowym środowisku
    • wsparcie i wiele ciekawych, zawodowych wyzwań.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji danych jest Grupa Akcja Job (Libra Europe Sp. z o.o., Albedo HR Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Żurawiej 22/214, 00-515 w Warszawie, Logiservice Sp. z o.o., Europak Sp. z o.o. Sp. k., przy ul. Poznańskiej 21/48, 00-685 w Warszawie, SFS International Sp. z o.o. Sp. k., SFS Projects Sp. z o.o., Sp. k. z siedzibą przy ul. Nowej 6, 05-500 w Starej Iwicznej wchodzących w skład Grupa Akcja Job; dalej jako Akcja Job).