Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Relationship and Recruitment Officer

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 17.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Nr ref:(WŚ/05/19)

     Opis stanowiska:

    • Rekrutacja pracowników (blue collar).
    • Koordynowanie pracy i logistyki  zrekrutowanych a zarazem kontraktowych pracowników, dbanie o jakość  wykonywanej przez nich pracy, udzielanie im odpowiedniego wsparcia.
    • Kontakt z klientem, który jest bezpośrednim odbiorcą pracy naszych pracowników.
    • Opracowywanie rozwiązań związanych z zasobami ludzkimi, które będą gwarancją sukcesów biznesowych przedsiębiorstwa.
    • Wsparcie organizacyjne pracowników w ramach oferty firmy i całości koncepcji
      Recruitment Officer

    Wymagania:

    • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne.
    • Umiejętność samodzielnego działania
    • Zaangażowanie w pracę i nastawienie na osiąganie celu.
    • Minimum dwuletnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych.
    • Zainteresowanie branżą HR i chęć dalszego rozwoju w tym obszarze.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2

    Oferujemy:

    • Pracę pełną ciekawych, ambitnych wyzwań.
    • Dużą swobodę działania, przestrzeń na realizację własnych pomysłów.
    • Możliwość elastycznego dopasowania godzin i miejsca pracy (możliwość pracy zdalnej)
    • Udział w kreowaniu nowej marki.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Współpracę na umowę o pracę lub B2B

     Dodatkowe informacje:

    • Kontakt telefoniczny: +48 539 549 417
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.